Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jak stosować XEN-TAN

Uzyskaj perfekcyjną opaleniznę

Zastosuj poniższe wskazówki i rozkoszuj się piękną, naturalnie wyglądającą, gładką opalenizną.

Przed:

Weź kąpiel lub prysznic używając Body Scrub (peeling do ciała) i wytrzyj swoją skórę dokładnie. Bądź ostrożny używając produktów do mycia i peelingu. Niektóre z nich mogą pozostawiać delikatną powłokę olejków lub balsamów które mogą być barierą dla składników brązujących. Idealny w tym przypadku będzie Xen-Tan Body Scrub.

Łokcie ,kostki, kolana czasami mogą sprawiać problem. Posmaruj te miejsca delikatną warstwą nieperfumowanego balsamu nawilżającego Xen-Tan Scent Secure przed nałożeniem samoopalacza. Zapobiegnie to ewentualnym przebarwieniom .

Podczas aplikacji:

Podczas aplikacji samoopalacza używaj rękawicy (Xen-Tan Luxury Tanning Mitt). Natychmiast po aplikacji umyj ręce mydłem w kostce (mocniejsze niż w płynie) oraz przepłucz swoją rekawicę aby była gotowa do następnego zabiegu. Alternatywnie możesz użyć rękawiczek winylowych (nie używaj lateksowych gdyż mogą przeciągać skóre co utrudni otrzymanie gładkiej, idealnej opalenizny).

Nogi i stopy:

 

 

 

Zacznij nakładać samoopalacz ruchem okrężnym od niższych częsci nogi a potem delikatnie przejedź przez kolana po czym następnie ruchem okrężnym do górnych części uda. Małą ilość samoopalacza nałóż delikatnie na stopy; upewnij się, że nałożyłaś produkt dookoła kostek. Dobra rada: kiedy nakładasz na stopy używaj gąbki kosmetycznej lub płatków kosmetycznych (bawełnianych), które pozwolą na bardzo delikatną aplikację

Ramiona i tułów:

Ruchami okrężnymi nakładaj samoopalacz na brzuch , pierś i na plecy tak daleko jak tylko sięgniesz.

Plecy :


Jeżeli chcesz opalić całe plecy a nie masz nikogo do pomocy, to idealnym rozwiązaniem będzie opatentowane przez Xen-Tan urządzenie Hard To Reach lub ewentualnie utnij długiej na 50 cm foli kuchennej, złóż ją tak aby powstał długi pasek. Następnie nałóż na niego klika kropek samoopalacza i gładko dwoma rękoma rozetrzyj na plecach. (Wygląda to trochę jak wycieranie pleców ręcznikiem po kąpieli)

Dłonie:

 

 

Umyj ręce ciepłą wodą i mydłem w kostce (mydło w kostce jest mocniejsze niż mydło w płynie) przez co najmniej minutę aby złamać i usunąć pozostały kolor. Pamiętaj aby nie pozostawić ani trochę koloru między palcami. To jeden z powodów kiedy intensywne opalacze ułatwiają pozbycie się koloru gdyż widzisz go podczas mycia. Delikatną szczoteczkę możesz użyć aby usunąć resztki z linii papilarnych i spod paznokci. Wysusz ręce używając ciemnego ręcznika. Dla najlepszego rezultatu poczekaj jeszcze 10 minut aby się upewnić, że ręce są całkowicie suche zanim nałożysz na nie samoopalacz. Nałóż małą ilość samoopalacza na górną część dłoni i rozprowadź używając płatków bawełnianych lub gąbeczki do makijażu.

Po:

Wróć do swoich normalnych czynności (nie rób niczego co by spowodowało pocenie się jak siłownia, bieganie lub pływanie) i pozwól XEN-TAN zająć się twoją opalenizną.

W ciągu 3-4 godzin zacznie się rozwijać zdrowa, piękna i długo-trwająca opalenizna utrzymująca się długi okres. Możesz stosować XEN-TAN zaraz przed pójściem do łóżka albo poczekaj 15 minut po opalaniu zanim się ubierzesz.

Podczas kiedy bierzesz pierwszy prysznic po zabiegu używaj tylko żelu po prysznic lub mydła w miejscach w których potrzebujesz. Po tym pierwszym prysznicu możesz wrócić do swojej rutynowej kąpieli. Tak czy inaczej, nie znamy składników kosmetyków które używasz do kąpieli dlatego zalecamy stosowanie XEN-TAN Gentle Body Scrub, który nie złamie twojej opalenizny i spowoduje, że za każdym razem będzie ona się utrzymywać dłużej.

Produkty XEN-TAN bez problemu schodzą ze wszystkich ubrań ale zawsze zalecamy stosowanie ciemniejszej garderoby podczas stosowania samoopalaczy. Żeby przedłużyć żywotność opalenizny Transform Luxe powinien być stosowany 2-3 dni po aplikacji głównych kosmetyków do bezsłonecznej opalenizny.

KILKA DODATKOWYCH PORAD ORAZ WSKAZÓWEK

- Wszystkie samoopalacze schodzą dużo szybciej z twarzy, szyi, stóp czy dłoni ponieważ skóra w tych miejscach jest cieńsza i naturalnie złuszcza się dużo szybciej. Zabieg brązujący na twarzy, szyi, stopach czy dłoniach powinien być powtarzany co 2-3 dni. Większość ludzi może używać produkty do ciemnej opalenizny firmy XEN-TAN raz na tydzień i następnie XEN-TAN Transform Luxe również raz na tydzień żeby pogłębić opaleniznę. Tak czy inaczej, jeżeli ktoś potrzebuje prawdziwej, głębokiej i ciemnej opalenizny może nałożyć więcej niż jedną warstwę produktu na całe ciało w ciągu tygodnia.

- Przeważnie XEN-TAN Transform Luxe powinien być nakładany po około 3 dniach po nałożeniu swojego głównego samoopalacza aby twoja opalenizna trwała dłużej(przedłuża twoją opaleniznę o około 3-4dni). Musisz umyć ręce po stosowaniu Transform Luxe gdyż zawiera również składniki brązujące.

Sklep internetowy Shoper.pl