Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

O Xen-Tan

Samoopalacz numer 1 na świecie i w Polsce.

Jeżeli  kiedykolwiek w przeszłości korzystałaś z innych marek samoopalaczy , stosowanie  XEN-TAN będzie dla Ciebie bardzo wyjątkowym doświadczeniem.

Tak się zaczeło

Dera Enochson  (kreatorka oraz dyrektor zarządzający Xen-Tan Int.) jako dorastająca, rudowłosa dziewczyna o bardzo jasnej karnacji, zazdrościła zawsze ludziom których skóra była oliwkowa i zawsze wyglądała jak muśnięta słońcem.  Latami poszukiwała i próbowała różnych marek samoopalaczy. Tak jak Ty, zmęczona już była okropnym chemicznym zapachem i nienaturalnym  kolorem. Nawet na następny dzień miała wrażenie, że już nigdy nie pozbędzie się tego efektu.

Ostatecznie powiedziała „ DO WIDZENIA”  efektowi marchewki oraz nieprzyjemnemu zapachowi i w 2002 roku stworzyła  XEN-TAN Sunless Premium.  Posiadając 15-letnie doświdczenie jako wizażystka oraz product developer stworzyła serię produktów samoopalających  Xen-Tan bazujących na oliwkowej tonacji.

XEN-TAN okazał się 100-procentowym rozwiązaniem problemu z samoopalaczami zarówno dla samej kreatorki jak i już teraz milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Nie tylko struktura, faktura i kolory produktów są wyjątkowe, ale zapachy, takie jak Cherry Almond, wanilia i kokos są niesamowite. Teraz faktycznie nie będziesz mogła się doczekać kolejnej aplikacji swojego samoopalacza.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości składników i obiecujemy, że zauwazycie niesamowitą różnicę już przy pierwszym użyciu.

XEN-TAN nigdy nie kreuje brzydkiego zapachu i zółtawo-pomarańczowego koloru na Twojej skórze..

 

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w innowacje. Nasze badania mogą trwać latami do momentu  produkcji, ponieważ chcemy dostarczać produkty najwyższej  jakości, które nadadzą niesamowitego efektu  na każdego rodzaju skórze.

Tajemnicą naszego naturalnego efektu opalenizny z tubki jest czasowo-uwalniający faktor. Faktor  kontroluje ilość i czas uwalnianego, zawartego w samoopalaczu składnika DHA (dihydroksyaceton) podczas stosowania. Po uwolnieniu się zbyt szybko, DHA stworzy nieprzyjemny zapach i  pomarańczowe skazy jako efekt końcowy. Czasowo-uwalniajacy faktor znajdujacy się w naszych produktach Xen-Tan pozostawia skórę nieskazitelną i naturalnie opaloną.

XEN-TAN to najwyższej jakości produkty samoopalające, powstające z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych składników i zaawansowanych technologii w przemyśle. Produkty XEN-TAN  odżywiają skórę, pysznie pachną i nadają efektu pięknej opalenizny.

Wypróbuj produktów Xen-Tan a już nigdy nie spojrzysz na samoopalacze tak samo.

Sklep internetowy Shoper.pl