Tutaj  mamy natknąć się na wiele kremów zmarszczek. W rzeczywistości, mamy recenzja ponad 200 z nich. Podczas gdy wszystkie one twierdzą, że są fontanną młodości w słoiku (lub butelce lub rurce), stosunkowo niewiele z nich może spełnić tę obietnicę. Postanowiliśmy zrobić coś trochę innego dla tej recenzji. Mamy zamiar porównać i skontrastować dwa z najbardziej popularnych produktów, które widzieliśmy: Dermagist Vs Lifecell. Powiemy Ci, co twierdzą, jak one działają, ile kosztują i który z nich wolimy.

Oba twierdzą, że wykorzystują sprawdzone i innowacyjne składniki, aby zapewnić fenomenalne rezultaty. Oba dotyczą wszystkich oznak starzenia się skóry: drobnych linii, zmarszczek, plam starczych, podpuchniętych oczu, cieni pod oczami, ziemistości i zwiotczenia. Jednak składniki każdego z nich działają w inny sposób, aby osiągnąć ten sam cel. Więc w bitwie Dermagist kontra Lifecell, kto wygrywa?

Opis produktu Dermagist

Dermagist Complete Rejuvenation System to 3-częściowy system do codziennego stosowania, którego zadaniem jest zapewnienie natychmiastowego liftingu i redukcji zmarszczek, a także długotrwałej odnowy i regeneracji skóry. Przełomowe składniki zawierają:

Sesaflash - unikalny ekstrakt z nasion sezamu, który napina skórę, aby natychmiast zmniejszyć widoczność zmarszczek i linii Matrixyl - silny peptyd, który stymuluje i pobudza produkcję kolagenu w skórze Renovage - testowany klinicznie, aby uzupełnić funkcje skóry o 60% i poprawić zdolność skóry do samoregeneracji o 75-100%.

Opis produktu Lifecell

Lifecell to produkt typu "wszystko w jednym", który sprawia, że linie i zmarszczki znikają na Twoich oczach w zaledwie 17 sekund. Wykorzystuje odbijającą światło mikro-technologię do usuwania cieni, dzięki czemu zmarszczki stają się niewidoczne. Lifecell zmniejsza widoczność zmarszczek w ciągu 4 do 6 tygodni i pomaga zapobiegać pojawianiu się zmarszczek w przyszłości. Główne składniki aktywne Lifecell to:

Ubichinon - super antyoksydant, który również zwiększa produkcję kolagenu i elastyny Dziekanol - ujędrnia skórę i znajdujące się pod nią mięśnie, aby trwale uzyskać szczuplejszy wygląd Acetyl Hexapeptide-3 - badania sugerują, że daje takie same rezultaty jak Botox Witamina C - przeciwutleniacz, który również zwiększa syntezę kolagenu i rozjaśnia przebarwienia skóry

Dermagist Vs Lifecell Buzz

Dermagist i Lifecell mają lojalnych zwolenników i zadowolonych klientów. Oba mają składniki, które działają natychmiastowo na wygląd i te, które poprawiają rzeczywiste zdrowie skóry w czasie. Oba wykorzystują innowacyjne składniki. 3-stopniowy system Dermagist wymaga nieco więcej czasu, aby go zastosować, podczas gdy Lifecell to produkt typu "wszystko w jednym", który jest szybszy i łatwiejszy w użyciu.

Gdzie kupić Dermagist i Lifecell?

Zarówno Dermagist, jak i Lifecell są dostępne wyłącznie na ich stronach internetowych. 3-częściowy system Dermagist to $129.99, i pochodzi z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Niestety, jeśli zdecydujesz się go zwrócić, zostanie wydany tylko kredyt dla ich sklepu internetowego i $ 7 restocking opłaty za produkt, więc jeśli kupisz ich 3 części systemu, to będzie kosztować 21 dolarów, aby go zwrócić.

Lifecell, z drugiej strony, jest droższy na 189 dolarów, jednak mają one solidne, 120-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Dermagist Vs Lifecell Rekomendacja

Zarówno Dermagist jak i Lifecell wykorzystują innowacyjne składniki, aby spełnić swoje obietnice młodszego wyglądu skóry. Atakują wiele oznak starzenia się skóry, takich jak linie i zmarszczki, przebarwienia, obwisła skóra, cienie pod oczami i opuchlizna.

Gdybyś miała nieograniczoną ilość czasu i pieniędzy, wypróbuj oba produkty i sprawdź, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy. Ale ponieważ Twój czas i pieniądze nie są prawdopodobnie nieograniczone, musimy polecić Ci ten, z którego będziesz najbardziej zadowolona.

Dermagist otrzymał kilka negatywnych recenzji za ich obsługę klienta. Ludzie mieli problemy z uzyskaniem zwrotu pieniędzy, gdy zwracali produkty, i nie są zadowoleni z opłaty za przywrócenie do stanu poprzedniego i polityki zwrotu kredytu.

Lifecell, z drugiej strony, oferuje dłuższą, bezproblemową politykę zwrotu i twierdzi, że ma obsesję na punkcie zapewnienia doskonałej obsługi klienta. Oba te produkty wymagają znacznej inwestycji. Ostatecznie, aby odpowiedzieć na pytanie Dermagist Vs Lifecell, uważamy, że lepiej wydać pieniądze na firmę, która wkłada tyle samo wysiłku w dbanie o klientów po sprzedaży, co przed sprzedażą, a to jest Lifecell.

Przeczytaj więcej na: http://sklep-wow.pl