Peptox - przegląd

Branża pielęgnacji skóry to rynek wart 25 miliardów dolarów rocznie, na którym wiele firm walczy o swój udział w tym lukratywnym rynku. Rosnący segment tej branży obejmuje produkty do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym. Jednym z produktów, dzięki którym skóra wygląda młodziej i bardziej świeżo jest Krem przeciwzmarszczkowy Peptox. Kiedy zacząłem badać ten produkt, odkryłem kilka faktów, które powinieneś znać, jeśli rozważasz zakup Peptox.

Peptox - jego składniki i sposób działania

Peptox nie ma oficjalnej strony internetowej. Można ją znaleźć na kilku stronach internetowych sprzedawców detalicznych, a ilość dostępnych informacji jest ograniczona. Oto, co wiemy o tym produkcie. Jest on produkowany przez Urban Apothecary i twierdzi, że działa dwutorowo, zarówno zmniejszając widoczność obecnych zmarszczek i linii mimicznych, jak i zapobiegając powstawaniu kolejnych. Niektórzy sprzedawcy internetowi twierdzą, że działanie Peptox jest potwierdzone klinicznie i podają pewne informacje dotyczące wyników, jednak nie ma dostępnych informacji na temat sposobu przeprowadzenia badań.

W formule Peptox znajdują się dwa popularne składniki przeciwstarzeniowe. Są to Matrixyl 3000 i kwas hialuronowy. Matarixyl 3000 jest znany ze swojej zdolności do wnikania w głąb skóry i pobudzania naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, dwóch ważnych składników budulcowych zdrowej, młodo wyglądającej skóry. Kwas hialuronowy jest silnym środkiem nawilżającym, który potrafi zatrzymać w skórze wodę w ilości do 1000 razy większej niż jego masa własna. Preparat zawiera również fibronektynę, która według niektórych badaczy wspomaga naprawę skóry.

Nie ma pełnej listy składników dla Peptox Kremu przeciwzmarszczkowego i nie można znaleźć gwarancji satysfakcji. Produkt ten nie twierdzi, że nie wywołuje alergii.

Zgodnie z instrukcją Peptox należy stosować dwa razy dziennie, raz rano i raz wieczorem.

Gdzie kupić Peptox

Peptox jest dostępny u kilku sprzedawców internetowych, z których niektórzy dodali własną nazwę do etykiety Peptox. Cena waha się od około 40 dolarów do około 50 dolarów. Jak wspomniano wcześniej, najwyraźniej nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy oferowanej na ten produkt.

Zalety Peptox

    Zawiera Matrixyl 3000 Zawiera kwas hialuronowy

Wady Peptox

    Brak oficjalnej strony internetowej Brak pełnej listy składników Nie znaleziono gwarancji Nie jest oznaczony jako niealergizujący Nie znaleziono referencji konsumentów

Nasze wnioski

Podoba nam się fakt, że Peptox Krem rozluźniający zmarszczki zawiera dwa składniki o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym, ale niestety to wszystko, co mogliśmy znaleźć na temat tego produktu. Po prostu nie ma wystarczającej ilości dostępnych informacji, aby wydać prawidłową opinię na temat tego kremu i nie podoba nam się fakt, że producent odczuwa potrzebę utrzymania pełnej listy składników w tajemnicy. Utrudnia to kobietom, które wiedzą, że mają wrażliwą skórę, podjęcie decyzji o wyborze Peptox. Naszym zdaniem, o ile producent nie stanie się w przyszłości bardziej przejrzysty, Peptox nie będzie jednym z polecanych przez nas produktów.

Czy stosowałaś/eś Peptox Krem rozluźniający zmarszczki? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Co z linią Rodan & Fields Reverse do pielęgnacji skóry? -Deborah

Przez Rachel Vrabel