V Covery Krem na szyję - przegląd

Wraz z wiekiem, lata życia i narażenie na działanie czynników zewnętrznych powodują spustoszenie w skórze szyi i klatki piersiowej. Obszar ten jest szczególnie wrażliwy na uszkodzenia spowodowane działaniem promieni słonecznych. Obszar ten jest również często pomijany w naszych zabiegach pielęgnacyjnych. Ale tak nie musi być. Krem na szyję V Covery został opracowany specjalnie z myślą o pielęgnacji delikatnej skóry szyi i dekoltu. Wyprodukowany przez Elite Skin, podnosi i napina skórę, dzięki czemu nie pozostaje po nim ślad w postaci indyczej szyi.

Krem na szyję V Covery jest częścią Kompletnego Systemu Przeciwdziałania Starzeniu się firmy Elite Skin, w skład którego wchodzą również Elitarny Spłycacz Zmarszczek i Elitarne Serum pod Oczy. Wygląda na to, że produkty te są obecnie niedostępne, a firma skupia całą swoją uwagę na innym produkcie. Poprzednia strona internetowa Elite Skin już nie działa, a produkty są wymienione jako obecnie niedostępne w serwisie Amazon. Linki do produktów prowadzą do strony Elite Serum, jedynego produktu, który udało nam się znaleźć w ofercie Elite Skin.

Składniki kremu na szyję V Covery i ich działanie

Idea działania kremu V Covery Neck Cream polega na ujędrnianiu i napinaniu skóry szyi, aby zredukować zmarszczki i zwiotczenia spowodowane upływem czasu i uszkodzeniami. Formuła kremu składa się z trzech kluczowych składników aktywnych:

    Matrixyl 3000, który jest silnym peptydem pomagającym skórze produkować więcej kolagenu. Zwiększa to jędrność skóry i pomaga utrzymać jej napięcie. Dzięki temu skóra staje się gładsza, a drobne linie i głęboko osadzone zmarszczki są mniej widoczne. Lipocare, który pomaga uwolnić lipidy i rozłożyć je. Następnie kwasy tłuszczowe są przekształcane w energię, co prowadzi do ujędrnienia skóry. Essenskin, który regeneruje metabolizm komórek skóry i równoważy poziom jonów w skórze. Przywraca również odpowiednią ilość wapnia w skórze. Jest to szczególnie ważne dla okolic dekoltu.

Zalety i wady kremu na szyję V Covery

Zalety kremu na szyję V Covery

    Krem został opracowany specjalnie do walki z obwisłą skórą szyi. Zawiera składniki o ukierunkowanym działaniu. Recenzje V Covery Krem na szyję były głównie pozytywne.

Wady kremu na szyję V Covery

    Nie jest dostępny w tej chwili. Nie było gwarancji zwrotu pieniędzy, kiedy to było. Nie ma pewności, czy będzie on ponownie dostępny.

Gdzie kupić

Nie udało nam się znaleźć źródła, gdzie można kupić V Covery Neck Cream lub Complete Age Defying System. Strona internetowa Elite Skin zniknęła, a dawne linki do stron, na których można było kupić te produkty, prowadzą gdzie indziej.

Wnioski

Naprawdę nie możemy polecić produktu, którego nie możemy kupić. Nie ma żadnego wyjaśnienia, co stało się z Kremem na szyję V Covery, więc nie możemy być pewni, co tak naprawdę się dzieje. Strona internetowa Elite Skin nie działa, ale Elite Serum jest aktywnie sprzedawane na innych stronach internetowych przez, jak sądzimy, tę samą firmę. Jeśli znajdziemy nowe informacje, z pewnością zaktualizujemy tę recenzję.

Czy stosowałeś już krem na szyję V Covery? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel