DermaFreeze 365 - przegląd

DermaFreeze 365 Instant Line Relaxing Formula chwali się, że ma "moc zamrażania czasu... w zaledwie 10 krótkich minut". Opracowany przez JocottBrands, DermaFreeze 365 zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek w zaledwie 10 minut. Czy ten produkt jest rzeczywiście skuteczny?

DermaFreeze 365 - jego składniki i sposób działania

Firma JocottBrands, która istnieje od 1996 roku, posiada stronę internetową poświęconą produktowi DermaFreeze 365. Strona nie jest bardzo bogata w informacje, ale zawiera kilka podstawowych informacji. Dowiadujemy się z niej, że produkt został przebadany klinicznie (choć nie podano szczegółów) i że badania kliniczne wykazały, iż uczestniczki doświadczyły zmniejszenia widoczności zmarszczek o 50%-90% w czasie 10 minut lub krótszym.

Chociaż na stronie internetowej nie podano pełnej listy składników, można ją znaleźć w niektórych sklepach detalicznych. Głównym składnikiem aktywnym DermaFreeze 365 jest zgłoszony do opatentowania związek GABA-Biox Lifting Compound, który producent reklamuje jako radykalnie nową technologię. Inne rozpoznawalne składniki to olej sezamowy i żeń-szeń.

Zgodnie z instrukcją przed nałożeniem kremu DermaFreeze 365 należy dokładnie oczyścić twarz. Osusz ją, a następnie delikatnie wmasuj krem w miejsca, w których pojawiają się linie i zmarszczki, takie jak okolice ust, oczu i czoło. Odczekaj 10 minut przed nałożeniem makijażu lub kremu nawilżającego.

Twierdzi się, że DermaFreeze 365 ma działanie zarówno natychmiastowe, jak i kumulacyjne.

Gdzie można kupić DermaFreeze 365?

Produkt DermaFreeze 365 jest dostępny na stronie internetowej w cenie 30 USD za słoiczek o pojemności 1,3 uncji. Można go również kupić u różnych sprzedawców internetowych i w sklepach detalicznych, takich jak CVS i Walgreen's. Najniższa cena była na Amazon za 25,23 dolarów.

DermaFreeze 365 Plusy

    Działa w ciągu 10 minut Łatwo dostępny Twierdzenia potwierdzone klinicznie Rozsądna cena

Wady DermaFreeze 365

    Strona internetowa nie zawiera zbyt wielu informacji Brak szczegółów na temat badań klinicznych Brak dostępnych referencji Nie znaleziono gwarancji

Nasze wnioski

Pomysł, aby w ciągu zaledwie 10 minut sprawić, że 90% Twoich zmarszczek zniknie, jest kuszący. Nawet jeśli nie używasz tego produktu codziennie, może się on sprawdzić przy specjalnych okazjach. Na oficjalnej stronie internetowej jest jednak coś nieprzyjaznego i niewiele jest informacji o tym, dlaczego wybrane składniki dobrze ze sobą współgrają. Nie ma również żadnych oficjalnych danych potwierdzających przeprowadzone badania kliniczne, o których mówi producent. Cena jest jednak rozsądna w porównaniu z wieloma produktami dostępnymi obecnie na rynku, więc DermaFreeze 365 może być warte tego, aby dać mu szansę. Jeśli go wypróbujesz, daj nam znać, co o nim sądzisz.

Czy próbowałeś już DermaFreeze 365? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i dermafreeze

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Gdzie mogę dostać DermaFreeze365? Używam go od jakiegoś czasu, bardzo go lubię i nie mogę go teraz znaleźć. -Cathy

Przez Rachel Vrabel