Pond's Age Defying Complex - przegląd produktów

Myśląc o marce Pond's, trudno nie pomyśleć o zimnym kremie babci. Jednak w ciągu ostatnich 150 lat firma przeszła długą drogę. W swojej ofercie ma produkty zaspokajające wszelkie potrzeby związane z pielęgnacją skóry, jakie tylko można sobie wyobrazić. Jedną z linii, z którą eksperymentowano, była linia Age Defying. Od tego czasu zaprzestano jej produkcji, ale ponieważ nadal jest dostępna u niektórych sprzedawców detalicznych, postanowiliśmy zapoznać się z linią Pond's Age Defying Complex.

Składniki linii Pond's Age Defying Complex i ich działanie

Ponieważ linia została wycofana z produkcji, oficjalne informacje na stronie internetowej Pond's dotyczące składników i sposobu działania Pond's Age Defying Complex nie są dostępne. Udało nam się jednak uzyskać niektóre z tych informacji z innych źródeł.

Podstawowym zadaniem preparatu Pond's Age Defying Complex jest odwrócenie oznak starzenia się skóry, takich jak zmarszczki, drobne linie, zwiotczenie i ziemistość. W tym celu formuła wykorzystuje:

    Alfa Hydroksykwasy, które złuszczają naskórek i odsłaniają nową skórę Kompleks retinoidów, który przyspiesza obrót komórek skóry Witaminy E i A, które odżywiają i leczą skórę, zapewniając jej jednocześnie nawilżenie.

Udało nam się znaleźć kilka opinii o produkcie Pond's Age Defying Complex, które zostały napisane przez klientów i w większości byli oni zadowoleni z produktu. Niektórzy uważają, że produkt może być nieco drażniący dla skóry wrażliwej, dlatego ich rozwiązaniem było stosowanie go z mniejszą częstotliwością. Poza tym, większość użytkowników ma same dobre doświadczenia.

Pond's Age Defying Complex Plusy i minusy

Ponieważ we wszystkim są dobre i złe strony, wymieniliśmy kilka plusów i minusów, aby pomóc Ci podjąć mądrą decyzję.

Zalety kompleksu przeciwstarzeniowego Pond's Age Defying Complex

    Otrzymał pozytywne recenzje. Zawiera skuteczne składniki przeciwstarzeniowe. Został wyprodukowany przez firmę Pond's. Jest w przystępnej cenie.

Wady kompleksu Pond's Age Defying Complex

    Na stronie internetowej nie ma oficjalnych informacji. Stosowanie produktu Pond's Age Defying Complex zostało zakończone.

Gdzie kupić

Ponieważ zaprzestano stosowania produktu Pond's Age Defying Complex, jego dostępność jest coraz mniejsza i w końcu przestanie istnieć. Na razie można go kupić w niektórych sklepach internetowych, takich jak Amazon i eBay. W momencie pisania tego tekstu słoiczek o pojemności 2 uncji kosztuje 5 dolarów na Amazon.

Wnioski

Pond's jest na tyle dużą firmą, że zainwestowała sporo czasu i pieniędzy w badania i rozwój. Ich badania doprowadziły do stworzenia kompleksu Pond's Age Defying Complex. A następnie doprowadziły do zaprzestania jego stosowania. Zawsze, gdy jakiś produkt zostaje wycofany z rynku, nie możemy nie zastanawiać się, dlaczego. Pond's Age Defying Complex wydawał się dobrym, lubianym produktem i można go było nabyć za dość niską cenę, jeśli się go znalazło. Sądzimy, że szczególnie biorąc pod uwagę niską cenę, może to być produkt wart wypróbowania.

Czy stosowałeś już Age Defying Complex firmy Pond? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Mam butelki z balsamem Ponds Age Defying sprzed ponad 10 lat. Czy nadal można go używać. Czy twój balsam traci ważność lub staje się ryzykowny w użyciu. Pytam, bo mam kilka butelek i szkoda je marnować. Dobrze czy nie dobrze. -Carrie

P: Dlaczego zaprzestano produkcji balsamu Ponds Age Defying? -Sylvia

Rachel Vrabel