Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę - przegląd

Origins jest oddziałem firmy Estee Lauder. Powstała w 1990 roku i miała być odpowiedzią tej słynnej marki na zapotrzebowanie na bardziej naturalne produkty. W związku z tym, produkty Origins zawierają wiele, choć nie tylko, naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Marka ta ma swoich wiernych fanów, dlatego też dzisiaj przyjrzymy się Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment.

Kuracja odmładzająca Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment oparta jest na róży jerychońskiej. Ta "wieczna roślina" może stracić prawie całą swoją zawartość wody i wydawać się całkowicie martwa. Wystarczy jednak podać jej jedną kroplę wody, nawet po kilkudziesięciu latach, a odżywa. Jak można wywnioskować z tego skupienia, Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment ma za zadanie przywrócić i utrzymać utracone nawilżenie skóry. Bezolejowa formuła odmładza Twoją skórę poprzez to nawodnienie.

Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę Składniki i ich działanie

Żelowa formuła Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment rozpoczyna się od Róży Jerychońskiej, aby przywrócić utracone nawilżenie. Następnie znajduje się kompleks Hydra-Sustain z liczi i arbuza, aby zastąpić wilgoć, której brakuje w suchej, odwodnionej skórze. Wiele ekstraktów roślinnych zostało dodanych jako antyoksydanty oraz ze względu na ich właściwości odżywcze.

Ten krem o żelowej konsystencji jest najlepszy do lekkiego nawilżania skóry tłustej i mieszanej. Należy go używać rano i wieczorem. Większość pozytywnych recenzji Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment, które widzieliśmy, wspomina, że sprawdza się on dobrze jako krem nawilżający na noc dla skóry tłustej.

Zalety i wady Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę

Zalety Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę

    Nie zawiera oleju. Został przetestowany przez dermatologów. Ma wspaniały zapach.

Wady Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę

    Większość recenzji Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment od klientów jest dość słaba. Jedyny konsekwentnie korzystny komentarz dotyczył zapachu, który wszyscy kochają. Opakowanie słoika powoduje, że składniki roślinne ulegają rozkładowi, tracąc swoją skuteczność. Nie ma wielu składników szczególnie przeciwstarzeniowych w formule.

Gdzie kupić

Możesz kupić Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment online lub w domach towarowych, takich jak Macy's. Słoik 1,7 uncji sprzedaje się za około 40 dolarów przez większość punktów sprzedaży. Jedną z zalet kupowania w domu towarowym Origins jest to, że przy zakupie można otrzymać darmowe próbki.

Wnioski

Origins wydaje się być czymś w rodzaju mieszanej torby. Naprawdę trzeba iść produkt po produkcie z tą marką, ponieważ naprawdę biegają gamę od świetnego do okropnego. Niestety, my umieścilibyśmy Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment bliżej, ale nie aż tak daleko, okropnego końca skali. Jeśli masz tłustą skórę i szukasz czegoś, co ją nawilża, a jednocześnie nie wysusza, prawdopodobnie jesteś idealną kandydatką do tego produktu. Jeśli to Cię nie opisuje, lepiej zrezygnuj z Origins Make a Difference Plus Skin Rejuvenating Treatment.

Czy stosowałaś/eś Origins Make a Difference Plus Kuracja Odmładzająca Skórę? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel