Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Beauty & Truth przykuła ostatnio moją uwagę, ponieważ ciągle natykam się na ich reklamy ofert próbnych, kiedy badam inne kremy.

Konkretnie chodzi o Beauty & Truth Erase/Repair HA Anti-Aging Cream, Beauty & Truth Renewing Serum CE oraz Beauty & Truth Wrinkle Rewind Anti-Aging Cream.

Myślisz, że zamawiasz jeden krem (na przykład Nue Vitality), a link przenosi Cię na stronę sprzedaży Beauty & Truth - klasyczna przynęta i zamiana.

Beauty & Truth Erase/Repair HA i inne produkty Beauty & Truth są zabiegami przeciwstarzeniowymi oferowanymi w formie próbnej, gdzie wielu niczego nie podejrzewających klientów zapisuje się myśląc, że są one darmowe, podczas gdy są one "darmowe" tylko na okres próbny.

Jak działa darmowy okres próbny Beauty & Truth?

Beauty & Truth oferuje 15-dniowy okres próbny. Jeśli zaakceptujesz ofertę próbną (dzień 1 to dzień, w którym złożysz zamówienie), 15. dnia zostaniesz obciążona kwotą 88,49$ za Beauty & Truth Renewing Serum CE lub 98,71$ za Beauty & Truth Erase/Repair HA.

Następnie zostaniesz automatycznie zapisana do ich systemu automatycznej wysyłki, automatycznego rozliczania i będziesz otrzymywać nowe produkty co 30 dni od tego czasu i odpowiednio rozliczana.

Taka jest natura większości "bezpłatnych prób", które można zobaczyć dla produktów anti-aging online dzisiaj, a oni wyskoczyli w setki w ciągu ostatnich kilku lat.

Wiele z tych kremów oferuje niezwykle krótki okres próbny - 12 lub 14 dni, w tym przypadku jest to 15 dni. Moim zdaniem to za mało czasu, aby go wypróbować.

Osobiście nie polecam żadnych produktów próbnych, chyba że są to 30-dniowe okresy próbne, a jest tylko kilka takich, które lubię od legalnych producentów, które polecałam na długo przed pojawieniem się mnogości tych oszukańczych produktów próbnych.

Kremy przeciwstarzeniowe Beauty & Truth - Czy one w ogóle działają?

Czy produkty Beauty & Truth Anti-aging rzeczywiście robią to, co twierdzą? Czy są tam badania kliniczne składników, których używają, aby poprzeć swoje twierdzenia?

Czy w ogóle wymieniają swoje składniki? Czy też produkty Beauty & Truth są po prostu oklepanymi, przeciętnymi środkami nawilżającymi?

Uwielbiają podawać statystyki, że wśród kilkuset kobiet, 84% zmniejszyło zmarszczki, 95% zwiększyło produkcję kolagenu, 73% zmniejszyło widoczność ciemnych kręgów, itp.

Ale to są tylko SŁOWA. Ale to tylko SŁOWA. Jeśli nie są one poparte rzeczywistymi badaniami klinicznymi, statystyki te nie znaczą absolutnie nic.

Beauty & Truth wysuwają wielkie roszczenia, takie jak "lepsze niż botoks" i "Niesamowity nowy sekret Hollywood".

Prawda jest taka, że każdy z tych fałszywych kremów używa tych samych, sfabrykowanych twierdzeń, aby sprzedać swoje produkty, wraz z wieloma takimi samymi zdjęciami fałszywych wyników przed i po.

Beauty & Truth nie wymieniają swoich składników, wspominają jedynie, że jest to "zaawansowana technologia pielęgnacji skóry" wykorzystująca "opatentowane składniki".

Gdyby te składniki były opatentowane, można by się założyć, że podaliby link do swoich badań klinicznych z prawdziwymi, naukowymi wynikami.

Nie znalazłam żadnych dowodów na to, że Beauty & Truth zawiera nowoczesne składniki przeciwstarzeniowe, które byłyby warte swojej ceny, dlatego uważam, że produkty takie jak te są po prostu przeciętnymi kremami nawilżającymi.

Dlaczego ciągle natrafiam na oferty próbne Beauty & Truth?

Każdego dnia otrzymuję e-maile od zdenerwowanych kobiet z pytaniem, czy mogę pomóc im znaleźć numer telefonu do firmy, która wyłudziła od nich 100 dolarów, więc zaczynam badania, aby znaleźć numer telefonu (mam arkusz kalkulacyjny z ponad 100 kremami i numerami telefonów).

Dzisiaj, kobieta wysłała mi e-maila szukając numeru telefonu do Nue Vitality Anti-aging kremu, aby mogła anulować próbę, że myślała, że jest wolny, po tym jak został rozliczony. I co znalazłem?

Żaden z linków nie działa już dla Nue Vitality, a większość z nich przerzuca się (lub przynęta i przełącza) na darmową ofertę próbną albo Beauty & Truth Renewing Serum CE, albo Beauty & Truth Erase/Repair Anti-Aging Cream.

Ten link przerzucanie jest tylko jeden znak ostrzegawczy firmy, która jest tu dzisiaj i będzie jutro. Tru Belleza jest kolejnym kremem, który jest teraz przerzucany do Beauty & Truth.

Firmy takie jak Beauty & Truth nie mają prawdziwego interesu w tworzeniu dobrego produktu przeciwstarzeniowego. Ich zainteresowanie leży w zbieraniu tej pełnej płatności 98 dolarów na 14 dzień, kiedy darmowa część próby jest w górę.

Codziennie odpowiadam na e-maile od kobiet, które zostały oszukane i są zdesperowane, aby skontaktować się z tymi firmami, które po prostu rozpłynęły się w powietrzu.

Nawet jeśli spróbujesz znaleźć ich dane kontaktowe na BBB, często używają innej nazwy firmy, aby wystawić Ci rachunek, co utrudnia, a czasem uniemożliwia dotarcie do nich.

Jak anulować próbę Beauty & Truth

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której zaakceptowałeś ofertę próbną Beauty & Truth i chcesz ją anulować, musisz do nich zadzwonić, anulować próbę i poprosić, aby nie wysyłali Ci więcej produktów.

Być może myślałeś, że to było za darmo, a ty całkowicie pominął ich warunki, które określają to wszystko, co jest zazwyczaj.

Tak czy inaczej, prawda jest taka, że kiedy zgodziłeś się na ich kosztów wysyłki i obsługi i wprowadzono dane karty kredytowej, zgadzasz się na ich warunki daleko w dół na dole strony, praktycznie ukryte.

Prawdopodobnie nie będzie w stanie uzyskać jakiejkolwiek refundacji, jeśli jesteś po 15 dni znak (i pamiętaj, że dzień 1 to dzień, w którym go zamówić). Ale nadal musisz zadzwonić i anulować lub będą nadal wysyłać i rozliczać.

Proszę nie wysyłaj do mnie maila z prośbą o anulowanie zamówienia - nie jestem firmą produkującą śmietankę. Chciałabym Wam pomóc, ale ja tylko piszę recenzje produktów kosmetycznych. W przypadku Beauty & Truth jest to raczej ostrzeżenie lub uwaga kupującego.

Tutaj jest Beauty & Truth's Contact Info:

Beauty & Truth Returns 415 Bussen Underground Road St. Louis, MO 63129 Telefon: (866) 710-5109 Email to: [email protected]

Wnioski i zalecenia

Zamierzam wyjść na kończynę i założyć, że jest oczywiste, że nie polecam Beauty & Truth. Nie polecam zgadzać się na jakiekolwiek próby, które są 12, 14 lub nawet 15 dni.

To nie jest wystarczający czas, aby otrzymać produkt i określić, czy go lubisz, czy nie, a te kremy nie są warte ich wysokiej ceny.

Smutnym faktem jest to, że wszystkie te krótkoterminowe próby "scammy" firm krem są takie same.

Używają tych samych reklam, tych samych zdjęć, tych samych wprowadzających w błąd cytatów o tym, że jest to "cudowny krem" lub "lepszy niż botoks" i przysięgają, że to sekret Hollywood.

Mogę was zapewnić, że nikt w Hollywood nie używa ŻADNEGO z tych kremów i nie jest to żaden sekret.

Należy również uważać na KAŻDY i WSZYSTKIE kremy, które pokazują zdjęcia celebrytów, takich jak Katie Courig, Ellen Degeneres, Christie Brinkley, a zwłaszcza Dr Oz.

Dr Oz nie produkuje rzeczywistych produktów przeciwstarzeniowych. Wszelkie cytaty, które widzisz przez Dr Oz w reklamie kremu jest fałszywy. Jest on najbardziej plagiatowaną osobą w Internecie.

Przeczytaj więcej na: http://sklep-wow.pl