Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream Przegląd

Linia Prevage jest tak naprawdę dziełem Allergan, firmy farmaceutycznej, która stworzyła Botox. Firma ta po prostu nawiązała współpracę z Elizabeth Arden, jeśli chodzi o Prevage, linię kosmetyków do pielęgnacji skóry opartą na antyoksydacyjnej mocy Idebenone, którą nazywają najpotężniejszym antyoksydantem dostępnym obecnie w pielęgnacji skóry. Cóż, nasz instynkt podpowiada nam, że ludzie zajmujący się botoksem muszą wiedzieć co nieco na temat walki ze starzeniem się skóry, dlatego wybraliśmy krem Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream, aby przyjrzeć się mu dzisiaj.

Przy nocnym stosowaniu kremu Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream przekonasz się, że proces nocnej odnowy Twojej skóry przechodzi w stan optymalny, a Ty budzisz się promienna i odświeżona, z mniejszą liczbą linii, zmarszczek i ciemnych plam, a szkody wyrządzone Twojej skórze przez środowisko są mniejsze, a nawet odwrócone.

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream Składniki i jak one działają

Najważniejszym i najbardziej imponującym składnikiem w formule Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream jest Idebenone. Opracowany przez firmę farmaceutyczną w Japonii w 1986 roku, został następnie odkrył, że ma potężne właściwości przeciwstarzeniowe ze względu na jego silne właściwości przeciwutleniające. W badaniach wykazano, że Idebenone jest najlepszym antyoksydantem w porównaniu z kilkoma innymi, takimi jak witamina E, kwas alfa liponowy, kinetyna i witamina C.

Dodatkowe składniki zaokrąglają formułę. Masło Shea i kilka silikonów zapewnia nawilżenie i jedwabistą teksturę skóry. Hialuronian sodu przyciąga i wiąże się z cząsteczkami wody, spłycając zmarszczki. Kwas mlekowy i witamina E zapewniają jeszcze większą ochronę antyoksydacyjną. Wyciąg ze skórki cytryny pomaga rozjaśnić i rozświetlić skórę.

Firma przeprowadziła testy konsumenckie z udziałem 101 kobiet stosujących krem Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream i stwierdziła, że po 12 tygodniach:

    93% poczuło bardziej miękką, gładszą skórę. 91% zauważyło zmniejszenie suchości i szorstkości skóry. 86% zauważyło poprawę ogólnego wyglądu skóry. 86% stwierdziło, że ich skóra wygląda na odświeżoną.

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream Plusy i minusy

Zalety Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream

    Zawiera wiele silnych przeciwutleniaczy, aby zapobiec efektom środowiskowym starzenia się. Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream opinie od klientów są bardzo korzystne, z wielu długoletnich użytkowników nadal śpiewać jego pochwały. Testery i / lub próbki są dostępne. Unikalny dozownik utrzymuje antyoksydanty nienaruszone, mimo że używa opakowania słoika.

Wady Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream

    Jest drogi. Istnieją pewne składniki (wyciąg ze skórki cytryny i linalool z lawendy), które mogą być drażniące dla skóry.

Gdzie kupić

Krem Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream można znaleźć na stoiskach z kosmetykami w domach towarowych. Linia ta jest dostępna w sklepach Macy's i BonTon. Można go również kupić online za pośrednictwem wielu sprzedawców detalicznych. Słoik 1,7 uncji sprzedaje za $ 132 większość miejsc. Amazon ma go za znacznie mniej, ale jest co najmniej jeden przegląd tam od klienta, który uważa, że została sprzedana fałszywe lub wygasły produkt, więc kupujący uważaj.

Wniosek

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream jest z pewnością oparty na właściwym założeniu ... że przeciwutleniacze odgrywają kluczową rolę w walce z starzeniem się. Z drugiej strony, to jest naprawdę drogie. Ten produkt z pewnością przynosi korzyści. Ale zastanawiamy się, dlaczego tak dużo wydać na Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream, gdy istnieją porównywalne produkty tam za znacznie mniej.

Czy używałeś Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Czy kobiety w wieku powyżej Wat mogą zacząć używać kremu? -Leena

Przez Rachel Vrabel