Nu Skin 180 Night Complex - przegląd produktów

Jeśli mamy szczerze powiedzieć, czego oczekujemy od naszych produktów do pielęgnacji skóry, odpowiedź prawdopodobnie brzmi... chcemy wszystkiego. Jeśli mówimy o kremach na noc, oznacza to, że zależy nam na regeneracji, ochronie, odżywieniu, nawilżeniu i odmłodzeniu. Kiedy znajdziemy krem na zmarszczki, który ma to wszystko, znaleźliśmy to, czego szukaliśmy. Wtedy oczywiście bierzemy pod uwagę cenę i zastanawiamy się, czy nasz nowy najlepszy krem przeciwzmarszczkowy jest czymś, na co faktycznie możemy sobie pozwolić. Ale zaczynamy wyprzedzać samych siebie. Dziś przyjrzymy się produktowi Nu Skin 180 Night Complex. Przekonamy się, czy stanowi on odpowiedź na pierwszą część naszego problemu. A jeśli tak, przejdziemy do drugiej części.

Według zapewnień, Nu Skin 180 Night Complex wspomaga regenerację skóry po szkodliwym działaniu czynników środowiskowych poprzez stymulowanie procesu odnowy komórkowej komórek skóry. Bogata, nawilżająca formuła zapewnia również ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz tworzy barierę nawilżającą, dzięki której skóra pozostaje nawilżona i zachowuje młody wygląd.

Składniki Nu Skin 180 Night Complex i ich działanie

Formuła Nu Skin 180 Night Complex stara się pokryć wszystkie podstawy. Zawiera:

    Kreatynę, która jest składnikiem komunikującym się z komórkami, pobudzającym obrót komórkowy skóry, zwiększającym elastyczność i zmniejszającym przebarwienia. Kwas linolowy, który jest kwasem tłuszczowym pomagającym utrzymać w zdrowiu błony komórkowe, dzięki czemu skóra nie staje się z wiekiem cieńsza. Przeciwutleniacze, takie jak ekstrakt z pestek winogron, miłorząb japoński i witamina E, chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i naprawiają już powstałe uszkodzenia. Substancje nawilżające, takie jak kwas hialuronowy, uwodorniony olej roślinny i olej z nasion Meadowfoam, zapewniają skórze jedwabistą gładkość, puszystość i odpowiednie nawilżenie.

Nu Skin 180 Night Complex należy stosować wraz z pozostałymi składnikami nocnej rutyny przed pójściem spać każdego wieczoru. Nałożyć niewielką ilość produktu i rozprowadzić go na twarzy i szyi ruchami skierowanymi ku górze.

Nu Skin 180 Night Complex Plusy i minusy

Zalety Nu Skin 180 Night Complex

    Nu Skin 180 Night Complex zawiera kilka dobrych składników o działaniu przeciwstarzeniowym. Bardzo dobrze nawilża skórę. Dozownik z pompką pozwala zachować integralność składników przeciwutleniających.

Wady Nu Skin 180 Night Complex

    Jest droższy niż produkty drogeryjne. Zawiera substancje zapachowe, które mogą być drażniące dla niektórych osób. Większość opinii na temat Nu Skin 180 Night Complex jest w najlepszym wypadku letnia, wiele osób skarży się, że produkt jest tłusty. Nu Skin 180 Night Complex nie jest odpowiedni dla skóry mieszanej i tłustej.

Gdzie kupić

Nu Skin 180 Night Complex można nabyć u dystrybutorów Nu Skin lub przez Internet. Pompka o pojemności 1 uncji kosztuje około 60 dolarów.

Wnioski

Nu Skin 180 Night Complex wydaje się być dobrym, solidnym kremem przeciwstarzeniowym na noc. Jedynym zastrzeżeniem, o którym chcielibyśmy wspomnieć, jest to, że wydaje się być nieco ciężki i/lub tłusty, dlatego też najlepiej nadaje się dla osób o bardziej suchym typie skóry.

Czy stosowaliście już Nu Skin 180 Night Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel