Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment - przegląd produktów

Kiedy produkt do pielęgnacji skóry staje się wielokrotnie nagradzanym produktem przeciwstarzeniowym, uważamy, że zasługuje na bliższe przyjrzenie się. Dlatego właśnie mówimy o La Roche-Posay Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment. Produkt ten, przeznaczony do leczenia zmarszczek na wszystkich rodzajach skóry, został nagrodzony w 2011 roku przez Allure Magazine Best of Beauty.

Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment może pochwalić się klinicznie potwierdzonymi rezultatami, takimi jak:

    30% redukcja zmarszczek górnej wargi 24% redukcja zmarszczek na czole 22% redukcja kurzych łapek

Możesz również oczekiwać jędrniejszej, gładszej i bardziej wyrównanej kolorytu skóry, a wszystko to w postaci lekkiego, nietłustego kremu, który nie zatyka porów i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment - składniki i ich działanie

Formuła Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment składa się przede wszystkim z czystego Retinolu o stężeniu 0,1%, które jest najwyższym stężeniem dostępnym bez recepty. Retinol pomaga zwiększyć obrót komórkowy i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej promienna i mniej poszarpana. Zawiera również:

Retinol Linoleate i Adenozynę, które pomagają zwiększyć skuteczność Retinolu poprzez przyspieszenie penetracji i łagodzenie podrażnień. Lipo-Hydroksykwas (0,3%), który pomaga zwiększyć obrót komórkowy poprzez złuszczanie.

Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment należy stosować rano i wieczorem, samodzielnie lub przed nałożeniem kremu nawilżającego, a rezultaty powinny być widoczne po około 8 tygodniach.

Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment Plusy i minusy

Porównanie dobrych i złych stron może pomóc w podjęciu decyzji o wypróbowaniu nowego produktu do pielęgnacji skóry.

Zalety Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment

    Jest polecany przez dermatologów. Został przebadany klinicznie. Istnieje wiele pozytywnych opinii o Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment od klientów, którzy uzyskali doskonałe rezultaty.

Wady Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment

    Jest po drogiej stronie. Zawiera substancje zapachowe, które mogą podrażniać wrażliwą skórę. U niektórych recenzentów wystąpiły negatywne reakcje, takie jak zaczerwienienie, podrażnienie i trądzik torbielowaty.

Gdzie kupić

Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment cieszy się dość szeroką dostępnością. Można go znaleźć w wielu punktach sprzedaży online, w tym na stronie LaRoche-Posay i Amazon, a także w drogeriach, takich jak Walgreens. Gdziekolwiek pójdziesz, cena jest dość konsekwentnie około 55 dolarów za 1 uncji rury.

Wniosek

Jeśli krem retinol jest to, co chcesz, Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment jest doskonałym wyborem. Jedyny negatywny możemy znaleźć (chyba że zdarzy ci się być jednym z niewielu, którzy będą mieli złą reakcję na to) jest to, że to naprawdę jest tylko krem retinol. Nie ma żadnych przeciwutleniaczy, peptydów czy czegokolwiek innego, czego oczekujemy od kremu przeciwzmarszczkowego. Jest to jednak dobry produkt, jeśli chodzi o to, czym jest.

Czy stosowałaś Redermic Intensive Anti-Aging Corrective Treatment? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel