Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream - przegląd produktów

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie wiedzą, Simple to brytyjska firma, która specjalizuje się w produktach do pielęgnacji skóry wrażliwej. Firma ta stosuje bezsensowne podejście do skóry. Firma rezygnuje z substancji zapachowych i barwników, zastępując je dobrymi dla skóry składnikami.

Produkt, któremu się dzisiaj przyglądamy nosi nazwę Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream. Jest to codzienny krem nawilżający z twistem. Oprócz całodziennego nawilżenia i ochrony przeciwsłonecznej, zawiera odrobinę samoopalacza, który nada Twojej skórze zdrowy koloryt. Brzmi jak dobry pomysł, ale opinie na jego temat są mieszane. Przyjrzyjmy się więc im nieco bliżej.

Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream - składniki i ich działanie

Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream obejmuje kilka różnych aspektów pielęgnacji skóry i musi zawierać różnorodne składniki, które to odzwierciedlają. W tym celu w składzie znajdują się:

    Dwa chemiczne związki blokujące promienie słoneczne (Ethylhexyl Methoxycinnamate i Butyl Methoxydibenzoylmethane) zapewniają ochronę przeciwsłoneczną. Gliceryna zapewnia delikatne, identyczne jak w przypadku skóry nawilżenie, które jest dodatkowo wzmocnione obecnością oleju z Simmondsia Chinensis (który jest również przeciwutleniaczem) oraz trójglicerydu kaprylowego. Dihydroksyaceton pełni w formule rolę samoopalacza. Bisabolol pomaga ukoić i uspokoić skórę. Witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej przed wolnymi rodnikami.

Instrukcje są do stosowania Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream rano i wieczorem na czystą skórę. Upewnij się, że równomiernie rozprowadzić go na twarzy i szyi. Po zastosowaniu kremu należy umyć ręce.

Ponieważ jest to samoopalacz, obawiałam się, że będzie się rozmazywał, będzie nierównomierny i/lub nienaturalny. Zgodnie z opiniami, nic z tych rzeczy nie ma miejsca. Element opalający jest bardzo delikatny, więc działa powoli i nie daje opalenizny, a jedynie blask.

Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream Plusy i minusy

Zalety Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream

    Jest niedrogi. Świetnie nadaje się dla osób, które nie chcą używać podkładu, ale chcą nadać swojej twarzy odrobinę koloru. Kilka recenzji Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream wskazuje na to, że krem ładnie się nakłada i świetnie się sprawdza.

Wady Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream

    Chemiczne składniki filtrów przeciwsłonecznych mogą podrażniać wrażliwą skórę. Niektórzy klienci skarżą się, że naprawdę nie dodaje wystarczająco dużo koloru.

Gdzie kupić

Możesz kupić Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream online w Boots lub Amazon. Tubka 3,4 uncji sprzedaje się za około 8 dolarów.

Wnioski

Zdecydowanie, jeśli jesteś kimś, kto woli bardziej naturalny wygląd do tego, co można uzyskać z fundacji, Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream jest miłą alternatywą. Jeśli tylko nie będziesz oczekiwać, że dzięki niemu uzyskasz rzeczywistą opaleniznę, powinnaś być zadowolona.

Czy stosowałaś już Simple Kind to Skin Sun-Kissed Moisture Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Szukam wskazówek dotyczących najlepszych produktów do samoopalania. Podczas ostatniej podróży opalałam się natryskowo, ale szukam czegoś, czego mogę użyć, aby zminimalizować efekt mojej bardzo białej skóry. Naturalnie wyglądający blask przez całe lato. Thx -Bernadette

By Rachel Vrabel