C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream - przegląd produktów

C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream jest produkowany przez Serious Skincare i sprzedawany głównie na kanale zakupów domowych HSN. Marka ta jest owocem współpracy modelki Jennifer Flavin-Stallone i kosmetyczki Lesa Stock, a ich linia produktów jest bardzo szeroka. C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream jest częścią linii Serious C, która skupia się na antyoksydacyjnej, przeciwstarzeniowej mocy witaminy C dla kobiet po 40 roku życia.

Idea działania C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream polega na tym, że stosujesz go podczas snu, kiedy Twoja skóra jest w trybie odpoczynku i naprawy. To właśnie wtedy tak luksusowy krem jak ten może zoptymalizować czas przestoju skóry, aby zlikwidować i poprawić wszystkie widoczne oznaki starzenia, takie jak linie, zmarszczki, ciemne plamy i zwiotczenia.

C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream - składniki i ich działanie

Podstawą tego kremu nawilżającego o gęstej konsystencji jest baza C Ester firmy Serious Skincare, która jest stabilną, buforowaną formułą dostarczającą przeciwutleniacze dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Następnie dodawane są kolejne witaminy C i przeciwutleniacze w postaci ekstraktów z owoców egzotycznych. Ostatnim sprzedawanym składnikiem jest plankton morski, który zwalcza oznaki starzenia się skóry dzięki regenerującej kombinacji składników identycznych z tymi, które występują w skórze.

Spojrzenie na całą listę składników pokazuje, że jest tam kilka peptydów i kilka substancji wiążących wilgoć, takich jak kwas hialuronowy.

Jak sama nazwa wskazuje, należy stosować C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream raz dziennie, po oczyszczeniu skóry.

C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream Plusy i minusy

Szybkie spojrzenie na to, co jest dobre, a co złe w danym produkcie, to dobry sposób na sprawdzenie, czy będzie on dla Ciebie odpowiedni.

Zalety C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream

    Zawiera mnóstwo witaminy C i innych antyoksydantów. Jest to gęsty i bogaty krem. C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream opinie są generalnie pozytywne. Jest stosunkowo niedrogi. Szybko się wchłania. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Wady C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream

    Istnieje tak wiele produktów w linii, to trudno powiedzieć, dlaczego wybrać jeden nad drugim. Niektórzy użytkownicy znaleźli to, aby je wyrwać. Opakowanie słoika spowoduje, że składniki antyoksydacyjne mogą się zepsuć.

Gdzie kupić

C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream można kupić w Home Shopping Channel lub online na stronie Serious Skincare. Słoik o pojemności 2 uncji kosztuje 32,50 dolarów.

Wnioski

C Restore Vitamin C Ester Restoration Night Cream ma dobry pomysł. Witamina C i antyoksydanty są niezwykle ważne dla spowolnienia oznak starzenia. Problemem jest to, że ten zawiera również pewne potencjalne czynniki drażniące, a opakowanie słoika będzie narażać składniki do powietrza i bakterii, łamiąc je i powodując je być nieskuteczne. W końcu, to będzie po prostu grube, kremowy nawilżacz z niewiele w sposób anti-aging zdolności.

Czy używałeś kremu na noc z estrem witaminy C Restore? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Czy można już kupić ten produkt? Jeśli tak, to gdzie mogę go dostać? -Rick

Przez Rachel Vrabel