Jeśli zastanawiasz się nad przyjęciem darmowej wersji próbnej NuvaLift i Puravol Anti-Aging combo, przeczytaj najpierw tę recenzję! Nigdy nie przestaje mnie zadziwiać jak wiele krótkoterminowych (12-14 dni) ofert "darmowych prób" napotykam w dzisiejszych czasach.

Wiele z nich wykorzystuje Dr Oz w swoich zwodniczych kampaniach marketingowych, aby promować swoje produkty i wprowadzać konsumentów w błąd myśląc, że faktycznie poleca te kremy.

Jeśli naprawdę przyjrzeć się uważnie na słowa używane w tych reklamach, identyczne linie fabuły, zdjęcia i cytaty, literówki, będziesz szybko zobaczyć przez te błędy.

Wkrótce będziesz się zastanawiać, czy to nie jest Wielki i Potężny Oz wymyślając te schematy!

Proszę, zanim wpiszesz dane swojej karty kredytowej na darmową próbę, przeczytaj tę recenzję i zawsze ZAWSZE PRZECZYTAJ Drobny Druk na dole ekranu, kiedy zamawiasz coś online.

NuvaLift i Puravol Wrinkle Cream Combo - Jak oszustwa wessały Cię do środka

Najnowsze oszustwo kremu na zmarszczki, o którym muszę Cię ostrzec, to oferta połączenia Nuva Lift i Puravol.

Byłbym skłonny założyć się, że te same firmy, które oferują bezpłatne próby Avonlea i Pristine i Bellalabs i LaCreme są teraz oferuje NuvaLift i Puravol, i należy przeczytać te opinie, aby kształcić się, jak te oszustwa są szalejące.

Te "cudowne" i "rewolucyjne" kremy przeciwstarzeniowe są promowane jako kombinacja krótkoterminowej bezpłatnej oferty próbnej z zaledwie 12-dniowym okresem próbnym! 12 dni to ledwie wystarczający czas, aby umożliwić wysyłkę, a tym bardziej wystarczająco dużo czasu, aby spróbować produktu, aby zobaczyć, czy Ci się podoba.

Nie jest zaskoczeniem, dlaczego tak wielu niczego nie podejrzewających ludzi natknąć się na tych reklamach i coraz ssać w. Jeśli jesteś legalnie szuka dobrego kremu przeciwstarzeniowego, gdzie idziesz?

Najprawdopodobniej Google, a jeśli Google "Dr Oz Wrinkle Cream" jest zwykle płatne ogłoszenie na samej górze i wiele zawiłych stron internetowych, z nagłówkami, które mówią coś w rodzaju "DrOz #1 Anti Aging Trick", ale to nie prowadzi do oficjalnej strony internetowej Dr Oz.

Jednak szybko prowadzi do bardzo sprytnej i zwodniczej strony sprzedaży oferującej darmowe testy "NuvaLift i Puravol", lub "NuvaLift i Idolize", lub "NuvaLift i Pelevoni".

Negatywne raporty NuvaLift i Puravol - Chcesz dowodu na to Rip Off?

Wszystkie te oszustwa są identyczne w swojej naturze, oferując Ci bezpłatne próby produktów i informując Cię, że potrzebujesz obu kremów, aby uzyskać wyniki.

Przyjrzyjmy się szybko NuvaLift jako przykładowi, aby zobaczyć, jak ta firma jest oceniana i co konsumenci mają do powiedzenia na ich temat. Panie, ja nie wymyślać te rzeczy!

Better Business Bureau, lub BBB, miał 79 skarg klientów tylko w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w odniesieniu do kwestii reklamowych, kwestie zbierania rachunków, kwestie gwarancji, itp.

Nuvalift ma ocenę "F" w BBB, co nie jest żadną niespodzianką. Skopiowałem i wkleiłem to z witryny BBB i można kliknąć na linki, aby zobaczyć więcej szczegółów:

Ta firma nie jest akredytowana przez BBB

NuvaLift i Puravol również obecnie mają $3,462.24 w nierozwiązanych zgłoszonych szkód na stronie NuvaLift Scambook Reports sam, z 36 skarg konsumentów w sumie do tej spornej kwoty.

Innymi słowy, są to obecni klienci, którzy zostali wciągnięci w krótkoterminowe darmowe próby, którzy nie mieli pojęcia, że będą obciążani kwotą ponad 200 dolarów miesięcznie za oba te kremy w ramach programu automatycznego rozliczania i automatycznej wysyłki.

W większości przypadków konsumenci nie zdają sobie nawet sprawy, że są obciążani miesięcznymi opłatami, dopóki nie zaczną zbierać długów na karcie kredytowej i zastanawiać się, skąd one pochodzą.

Inna strona internetowa ze skargami klientów na NuvaLift i Puravol to NuvaLift Ripoff Report, z mnóstwem tego samego rodzaju skarg, tj. ludzie nie zdający sobie sprawy z tego, na co się zgadzają w drobnym druczku, myśląc, że jest to w rzeczywistości bezpłatna próba.

NuvaLift i Puravol - drobny druczek

Dziś poszedłem do jednego z rzeczywistych stron internetowych NuvaLift i Puravol oferty (istnieje wiele), wprowadzono fałszywe nazwisko i adres, telefon # i adres e-mail, tak, że mogę dostać się do ostatecznej strony zamówienia, aby zobaczyć drobnym drukiem na własne oczy.

Oto, co znajdziesz na dole ekranu, gdy zamówisz te próby, dosłownie skopiowałem i wkleiłem z rzeczywistych ofert witryn NuvaLift i Puravol. Drobny druk jest tym, czego większość konsumentów nawet nie zauważa!

Puravol's Fine Print

Na początku wystarczy zapłacić 4,95 USD (USD) za przesyłkę, aby móc w pełni ocenić skuteczność działania preparatu Puravol Skin Care przez 12 dni. Jeśli spodoba Ci się produkt Puravol Skin Care, po prostu go zatrzymaj. Po zakończeniu okresu próbnego (12 dni od dzisiaj) zostanie wystawiony rachunek na kwotę 99,15 USD za produkt. Następnie w 30. dniu, a następnie co 30 dni, będą Państwo kontynuować miesięczny program za 99,15 USD. W każdej chwili możesz zrezygnować dzwoniąc pod numer 1-800-481-2609.

Drobny druczek NuvaLift

Abyśmy mogli wysłać do Ciebie 30-dniowy zapas próbny NuvaLift, musisz zapłacić opłatę za wysyłkę i obsługę w wysokości 4,95 USD. Produkt zostanie wysłany następnego dnia po złożeniu zamówienia (z wyjątkiem zamówień złożonych w sobotę i niedzielę, które zostaną wysłane w następny poniedziałek). Czas oczekiwania na otrzymanie próbnego zapasu wynosi do 5 dni. Zatem, abyś miał 10 dni na wypróbowanie produktu, uznajemy, że data zakończenia okresu próbnego to 15 dni od złożenia zamówienia, czyli 10 dni plus 5 dni na przetwarzanie i przesyłkę. Jeśli po upływie 14-dniowego okresu próbnego chcesz kontynuować otrzymywanie NuvaLift, po prostu nie rób nic, a za około 30 dni, a następnie co 30 dni (zamówienie okresowe), otrzymasz nowy, świeży, 30-dniowy zapas NuvaLift w niskiej cenie VIP 84,87$ za butelkę z DARMOWĄ wysyłką. Dla Twojej wygody, wystawimy rachunek na kartę kredytową, którą podałaś nam przy pierwszym zamówieniu. Aby anulować automatyczną dostawę i fakturowanie, zadzwoń do nas pod numer 1-877-759-7349 lub wyślij nam e-mail na adres [email protected] w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami i warunkami, aby uzyskać więcej szczegółów.

NuvaLift i Puravol Wnioski

NuvaLift i Puravol to kremy przeciwstarzeniowe z chełpliwymi twierdzeniami, że możesz zmniejszyć głębokość zmarszczek o 29%, zwiększyć systezę kolagenu o 81% w ciągu 15 dni i mieć 32% zmniejszenie głębokości bruzd w ciągu 28 dni.

Nuvalift i Puravol są sprzedawane jako połączenie, krótkoterminowe bezpłatne oferty próbne, które dają Ci 12-15 dni, od dnia zamówienia produktu, aby go otrzymać i spróbować go, aby zdecydować, czy lubisz, czy nie.

Jeśli nie anulować w okresie próbnym, będzie rozliczane miesięcznie w auto-ship, auto-rebill programu (ponad $ 200).

Po przeczytaniu tego przeglądu, nie powinno być wątpliwości w swoim umyśle, że NIE polecam NuvaLift i Puravol, ani nie polecam NuvaLift i Idolize, lub NuvaLift i Pelevoni.

Nie popieram zwodniczych kampanii marketingowych, które płasko kłamią w swoich reklamach, aby powiedzieć, że są to kremy zalecane przez Dr Oz.

Rekomendacja

Nie akceptuj darmowych prób tego rodzaju, zawsze lepiej kupić krem, który ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

Mój top krem Kollagen Intensiv jest bardzo skuteczny, używałam go przez ponad 4 lata z doskonałymi wynikami! Warto się mu przyjrzeć.

Czy stosowałaś NuvaLift lub Puravol? Zostaw swoją opinię poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i puravol, i nuvalift, i puravol opinie, i nuvalift opinie, i nuvalift i puravol, i puravol i raviderm

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i Odpowiedzi Użytkowników

Q: Zamówiłem próbę i po przeczytaniu kilku opinii próbuję anulować zamówienie tego samego dnia, nie mogę znaleźć # dla nich. -Lisa

Q: Dlaczego kupujący uważać? I just recieved a shipment no invoice nothing?Do i need to know somthing before i open it? -Deaneen

P: Czy jest jakiś sposób, aby odzyskać moje pieniądze od Puravol? Sharin

Q: Dajcie mi numer telefonu, pod którym mogę się skontaktować z waszą cholerną firmą i nie wysyłajcie mi więcej waszych produktów -Margaret

Q: Czy ktoś kiedykolwiek pozbywa się tych oszustów D__? Nie mogłem uwierzyć, że nawet informacje na butelce są fałszywe. Jeśli ktoś miał jakiekolwiek informacje kontaktowe, proszę podzielić się nimi. Oni najwyraźniej nie mają nic pozytywnego do zaoferowania światu -Dee

Przez Rachel Vrabel