Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion - przegląd produktów

Dobry, codzienny, poranny krem nawilżający to jeden z najistotniejszych elementów kompletnej, przeciwstarzeniowej rutyny pielęgnacyjnej. Idealnie byłoby, gdybyś szukała czegoś, co zapewnia odpowiednią ilość nawilżenia dla Twojego typu skóry, zawierało solidne składniki przeciwstarzeniowe i, co być może najważniejsze, ochronę przeciwsłoneczną.

Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion stara się to wszystko zapewnić, postanowiliśmy więc sprawdzić, jak bardzo mu się to udaje. Oficjalne twierdzenie jest dość proste. Produkt ten chroni Twoją skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie nawilża ją, zapobiegając powstawaniu linii i zmarszczek oraz naprawiając je.

Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion - składniki i ich działanie

Wszyscy już wiemy, że jednym z najważniejszych sposobów na zachowanie młodego wyglądu skóry jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion wykorzystuje Avobenzone, aby zapewnić ochronę SPF 30. Gliceryna, która nadaje mu jedwabistą konsystencję, zapewnia nawilżenie. Niacynamid, peptydy i witamina E stanowią barierę nawilżającą, peptydy stymulują skórę do produkcji większej ilości kolagenu, a witamina E jest przeciwutleniaczem, który chroni skórę przed słońcem i innymi szkodami środowiskowymi.

Wraz z filtrem przeciwsłonecznym, Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion jest przeznaczony do stosowania rano, a na noc zaleca się stosowanie go wraz z Olay Professional Pro-X Wrinkle Smoothing lub Hydra Firming Cream. Oczywiście nie ma powodu, dla którego nie można by stosować balsamu Age Repair Lotion na noc, jeśli chce się zminimalizować liczbę produktów, których używa się regularnie.

Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion Plusy i minusy

Szybkie spojrzenie na zalety i wady danego produktu to świetny sposób na podjęcie decyzji, czy jest on dla Ciebie odpowiedni, czy też nie.

Dobre strony balsamu Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion

    Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 30. Olay oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy na produkty Olay Professional. Wykorzystuje składniki komunikujące się z komórkami, aby zwalczać zmarszczki. Jest szeroko dostępny. Większość opinii o Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion jest przychylna, w szczególności komentarze na temat sposobu, w jaki działa tak dobrze pod makijażem.

Złe strony balsamu Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion

    Niektórzy recenzenci twierdzą, że jest tłusty. Może pozostawiać biały osad, jeśli nie zostanie odpowiednio wchłonięty. Jest dość drogi jak na markę drogeryjną.

Gdzie kupić

Balsam Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion możesz kupić wszędzie tam, gdzie kupujesz większość produktów do pielęgnacji skóry Olay. Jest on dostępny w drogeriach, takich jak CVS i Walgreens, sklepach z kosmetykami, takich jak Ulta, a także online za pośrednictwem oficjalnej strony Olay lub dowolnej strony sprzedawcy. Cena waha się od około 30 dolarów do 50 dolarów za 2,5 uncji pompy. Olay nie oferują gwarancję satysfakcji na jego profesjonalnych produktów, więc jesteś objęty, jeśli okaże się, że nie lubisz go.

Wnioski

Codzienne stosowanie kremu nawilżającego z filtrem przeciwsłonecznym jest ważne, ale znalezienie takiego, który ładnie się rozprowadza i dobrze leży na skórze może być trudne. Podczas gdy kilku recenzentów, z którymi się zapoznaliśmy, nie uznało go za odpowiedni dla siebie, większość uznała go za odpowiedni. A kiedy dodamy do tego korzyści płynące z peptydów i przeciwutleniaczy, możemy z czystym sumieniem polecić Ci włączenie balsamu Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion do porannej rutyny.

Czy stosowałaś/eś już balsam Olay Professional Pro-X Age Repair Lotion? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel