Principal Secret Advanced Continuous Lift Przegląd

Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Principal Secret istnieje już od dłuższego czasu. Jest własnością firmy Guthy-Renker Corporation i od lat stanowi przedmiot wielu reklam, w których występuje aktorka Victoria Principal. Istnieją wszystkie rodzaje produktów do pielęgnacji skóry wykonane przez markę, od anti-blemish do anti-aging. Ich zestawy są tym, co wprowadzają na rynek i sprzedają najczęściej, ale pojedyncze produkty są również dostępne, choć w wyższej cenie niż te, które zapłacisz za zestawy.

W każdym razie, dość o marce, porozmawiajmy o produkcie. Principal Secret Advanced Continuous Lift to rewolucyjne serum, które podnosi, napina i ujędrnia skórę, aby zapewnić Ci gładsze, młodziej wyglądające płótno, na którym możesz wykonać makijaż... lub nie. Twoja skóra będzie wyglądać tak młodo i promiennie, że makijaż może nie być w ogóle potrzebny. Chociaż został zaprojektowany do stosowania jako serum na całą twarz, wiele klientek uważa, że stosowanie go tylko na oczy jest wszystkim, czego potrzebują. Co więcej, strona Principal Secret twierdzi, że 100% uczestników badania klinicznego wykazało poprawę jędrności skóry.

Składniki Principal Secret Advanced Continuous Lift i ich działanie

Formuła zawiera dość kompleksową mieszankę składników identycznych ze składnikami skóry, przeciwutleniaczy, substancji nawilżających i tymczasowo ujędrniających. Znajdziemy tu:

    Liczne ekstrakty botaniczne zawierające przeciwutleniacze. Hydrolizowane proteiny pszenicy Hydrolizowaną elastynę i rozpuszczalny kolagen Retinyl Palmitate Substancje filmotwórcze, które tymczasowo wygładzają i napinają skórę, aby nadać jej liftingujący wygląd i zmniejszyć widoczność linii i zmarszczek.

Możesz stosować go na całą twarz po oczyszczeniu lub, jak wielu klientów, tylko na okolice oczu. Możesz również zdecydować się na stosowanie go rano, wieczorem lub w obu przypadkach. Ze względu na czasowe podnoszenie, wydawałoby się, że rano byłby najbardziej korzystny czas, aby go użyć.

Principal Secret Advanced Continuous Lift Plusy i minusy

Zalety Principal Secret Advanced Continuous Lift

    Istnieje 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla wszystkich produktów Principal Secret. 4 Zawiera kilka korzystnych składników. Wykazano klinicznie, że poprawia wygląd skóry. Może zapewnić tymczasowy lifting skóry. Istnieje wiele pozytywnych opinii Principal Secret Advanced Continuous Lift od szczęśliwych i powtarzających się klientów.

Wady Principal Secret Advanced Continuous Lift

    Nie jest dostarczany jako część zestawu, a zatem jest nieco drogi. Niektóre z ekstraktów botanicznych mogą być drażniące dla skóry. Niektóre opinie Principal Secret Advanced Continuous Lift mówią o tym, że serum jest lepkie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Principal Secret Advanced Continuous Lift na stronie Principal Secret i u kilku innych sprzedawców online. Butelka ½ uncji sprzedaje za 35 dolarów do 45 dolarów, w zależności od tego, gdzie idziesz.

Wnioski

Recenzje dla Principal Secret Advanced Continuous Lift są dość dobrze mieszane, choć wygląda na to, że jeśli zrobiliśmy tally, yays będzie pokonać nays. Jedną rzeczą do zauważenia, jednak jest to, że ci, którzy naprawdę lubią to głównie komentować, jak tymczasowy efekt dokręcania. Więc jeśli to jest to, co jesteś po, Principal Secret Advanced Continuous Lift może być dla Ciebie. Jeśli jednak to, czego szukasz, jest bardziej wzdłuż linii anti-aging, prawdopodobnie możesz zrobić to lepiej za mniej.

Czy używałeś Principal Secret Advanced Continuous Lift? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel