Therapy Systems Retinol Komórkowa Kuracja Kremowa Przegląd

Therapy Systems to firma kosmetyczna z Tennessee, która wyrosła z dążenia Lindy Robert do zapewnienia swoim klientom zabiegów i produktów, których, jak się dowiedziała, pożądają. Marka rozwija się zarówno pod względem produktów, jak i zasięgu, ale jej działalność koncentruje się w okolicach Nashville. Jeśli mieszkasz w tej okolicy, możesz odebrać swoje ulubione produkty osobiście. Jeśli nie, online jest najlepszym sposobem dla Ciebie, aby przejść.

Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream to nocny zabieg, który najlepiej łączyć z Retinol Cellular Treatment Cleanser PM. Razem tworzą one System Retinol Cellular Treatment, który odnawia Twoją skórę, jednocześnie minimalizując widoczność linii i zmarszczek. Już po jednym użyciu możesz zauważyć różnicę w odcieniu, strukturze i gładkości skóry. Informacje na temat tej marki i Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream są dość rozproszone i nieco chaotyczne, więc zebraliśmy je dla Ciebie tutaj najlepiej jak potrafimy.

Składniki Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream i sposób ich działania

Aktywna kombinacja składników w Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream zawiera 5% Kwas Glikolowy i Mikrokapsułkowany Retinol. Są to potężne składniki, których główną funkcją jest chemiczne usuwanie martwej, matowej skóry i regeneracja świeżych, nowych, nieuszkodzonych komórek. Jeśli robią to, co do nich należy, powinny rzeczywiście pozostawić po sobie miękką, gładką, promienną skórę.

Widzimy tam również kilka antyoksydantów. Jest to ważne, aby utrzymać skórę chronioną przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, utrzymując proces starzenia się w wolnym zakresie.

Ponieważ zarówno retinol, jak i kwas glikolowy zwiększają wrażliwość skóry na słońce, musisz pamiętać o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych podczas kuracji kremem Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream. Krem przeznaczony jest do stosowania na noc, ale Twoja skóra pozostanie wrażliwa również w ciągu dnia.

Plusy i minusy Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream

Zalety Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream

    Zawiera składniki o silnym działaniu. Nieprzezroczyste opakowanie tubki utrzyma składniki na stałym poziomie. Firma oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy za nieotwarty produkt i kredyt w sklepie, jeśli jesteś niezadowolony z produktu, który został otwarty i użyty.

Wady Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream

    Informacje na temat działania Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream są trudne do znalezienia. Jest drogi.

Gdzie kupić

Krem Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream można kupić w lokalnych sklepach kosmetycznych w Nashville i okolicach oraz w kilku innych miejscach w kraju. Strona internetowa ma funkcję lokalizatora sklepów, które można wykorzystać, aby sprawdzić, czy masz lokalnego sprzedawcę. W przeciwnym razie, można kupić 1 uncji tubki Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream online za $ 68.

Wnioski

Cóż, trudno jest powiedzieć, czy Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream będzie działać, czy nie. Pomysł jest dobry, ale kluczem jest w ilości składników i jak są one umieszczone razem. Bez testów klinicznych lub niezależnych opinii klientów, trudno jest stwierdzić, czy krem osiągnie swój cel. Jeśli lubisz próbować nowych linii i odkrywać ukryte skarby, być może to właśnie Ty wypróbujesz Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream. W przeciwnym razie sugerujemy, abyś poczekała chwilę i pozwoliła komuś innemu zostać królikiem doświadczalnym.

Czy stosowałaś/eś Therapy Systems Retinol Cellular Treatment Cream? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel