Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer Przegląd

Arbonne jest firmą sprzedaży bezpośredniej, co oznacza, że zatrudnia bezpośrednich współpracowników sprzedaży do obrotu i sprzedaży ich linii produktów. Twierdzą, że ich produkty są najwyższej jakości i przede wszystkim botaniczne, a z tym idzie dla nich, praktycznie sprzedają się. Cóż, jak to jest w przypadku każdej linii produktów do pielęgnacji skóry, niektóre z ich produktów są lepsze, a niektóre są, no cóż, nie. Przyjrzeliśmy się Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer, i są gotowi powiedzieć, który opis myślimy pasuje do tego jednego.

Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer to lekki balsam, który szybko się wchłania i od razu zabiera się do pracy, aby Twoja skóra była miękka i zadbana. Najlepszy dla skóry normalnej lub normalnej do suchej, nawilża, aby złagodzić suchość i napięcie, nie zatykając porów i nie pozostawiając tłustego uczucia lub pozostałości. Jest przeznaczony zarówno do stosowania na dzień, jak i na noc, ale jeśli zdecydujesz się używać go w ciągu dnia, będziesz musiała dodać do swojego reżimu również filtr przeciwsłoneczny.

Strona produktu Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer omawia test kliniczny przeprowadzony na produkcie. Wyniki w zaledwie 2 dni były, że ponad 90% uczestników powiedział, że ich skóra była bardziej miękka, gładka, mniej podrażniona i bardziej nawilżona. W ciągu 7 dni 94% uczestników zgodziło się, że ich skóra jest ukojona, gładka, mniej napięta i podrażniona oraz lepiej nawilżona.

Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer Składniki i ich działanie

Ten lekki balsam wykorzystuje identyczną ze skórą glicerynę, a także skwalen i masło shea, które zapewniają nawilżenie. Inne kluczowe składniki to:

    Aloe Vera, Ogórek, Licorice, Malwa, Rumianek i Morski Mayweed dla ukojenia, komfortu i nawilżenia skóry. Japońska zielona herbata zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed szkodami wyrządzonymi przez środowisko. Niacynamid, który wzmacnia ochronną barierę nawilżającą skóry.

Delikatny, bezzapachowy krem nawilżający Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer można stosować zarówno na dzień, jak i na noc, nakładając go na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer Plusy i minusy

Zalety Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer

    Jest delikatny dla skóry wrażliwej. Został przetestowany klinicznie i udowodniono, że działa dobrze. To jest dość przystępna cena. Nieprzezroczyste opakowanie tuba pozwoli składniki pozostają stabilne i skuteczne.

Wady Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer

    Nie mogliśmy znaleźć żadnych Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer opinie od klientów, aby pomóc nam dowiedzieć się, jak ludzie czują się o nim w świecie rzeczywistym.

Gdzie kupić

Jeśli chcesz kupić Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer, możesz skontaktować się z przedstawicielem lub przejść do trybu online. Tubka 4 uncji sprzedaje za 36,00 dolarów.

Wnioski

Dla skóry wrażliwej, Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer jest dobrym wyborem. To wnika szybko, nawilża i łagodzi delikatnie. Dodaj, że do faktu, że jest w pełnym 4 uncji rury tylko 36 dolarów, a ja bym powiedział, idź na to.

Używałeś Arbonne Calm Gentle Daily Moisturizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel