Wiecie, co zawsze powtarzam... Jeśli miesza się go ręcznie w klasztorze w Czechach, to musi być dobry. No dobra, żartuję. Ale poważnie, tak właśnie powstaje Fresh Elixer Ancien i muszę założyć, że w ten sposób "usprawiedliwiają" wyjątkowo wysoką cenę (260 dolarów za 1,7 uncji). A skoro zaczęliśmy od złych wieści, zobaczmy, czy Fresh Elixer Ancien może pracować wstecz, aby przekonać nas, że jest wart każdego grosza.

Fresh Elixer Ancien został poddany kilku badaniom klinicznym. Niektóre z nich to:

  • Natychmiastowa redukcja liczby zmarszczek o 56%. Natychmiastowa redukcja długości zmarszczek o 62%. Po 24 godzinach, zwiększone nawilżenie. Po 3 tygodniach zwiększona elastyczność, blask i jędrność skóry, a także wygładzenie drobnych zmarszczek.

Recenzje Fresh Elixer Ancien, na które się natknęliśmy, są raczej pozytywne, ale trudno jest się wydostać spod ciężaru ceny, która wynosi 260 dolarów. Chodzi mi o to, że to musi być lepsze niż całkiem dobre, aby być warte takiego wydatku. Może odpowiedź można znaleźć w formule.

Składniki Fresh Elixer Ancien i ich działanie

Fresh Elixer Ancien to mieszanka cennych olejków, z których każdy ma wyjątkowe i ważne korzyści dla Twojej skóry. Podstawowe składniki, na których się skupiamy to:

  • Olej z nasion Meadowfoam, który jest łatwo wchłanianym kwasem tłuszczowym, który nawilża i odżywia Twoją skórę. Olej z rokitnika, który jest bogaty w kwasy omega 7 i 9 oraz liczne przeciwutleniacze, które chronią skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez środowisko. Olej z nasion czarnej porzeczki, który jest pełen antyoksydantów i właściwości ochronnych. Ekstrakt z Commiphora, który działa kojąco i łagodząco na skórę.

Fresh Elixer Ancien jest dostępny w aplikatorze z zakraplaczem. Nałóż 1 do 2 kropli na twarz i szyję po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry. Wiele klientek twierdzi, że najlepiej działa i szybko się wchłania, gdy stosujesz go tuż po oczyszczeniu, gdy skóra jest jeszcze wilgotna.

Plusy i minusy Fresh Elixer Ancien

Wiedza o tym, co jest dobre, a co złe w produkcie, którego zakup rozważasz, to świetny sposób, aby podjąć najlepszą decyzję, czy warto się na niego zdecydować.

Zalety Fresh Elixer Ancien

  • Ma mnóstwo przeciwutleniaczy. Większość recenzji Fresh Elixer Ancien jest pozytywna o wszystkim oprócz ceny.

Wady Fresh Elixer Ancien

  • Jest bardzo drogi. Zawiera kilka olejków, które mogą być drażniące dla skóry. Może zatykać pory, więc nie byłby odpowiedni dla skóry tłustej.

Gdzie kupić

Możesz kupić Fresh Elixer Ancien online, przez QVC lub w Sephora. Butelka o pojemności 1,7 uncji kosztuje 260 dolarów.

Wnioski

Fresh Elixer Ancien wydaje się być dobrym serum, ale ja po prostu nie jestem skłonna polecić Ci wydanie tak dużej ilości pieniędzy na dobre serum tylko dlatego, że zostało wykonane ręcznie przez mnichów w Czechach. Istnieją inne, znacznie tańsze produkty, które mogą przynieść podobne rezultaty.

Więcej na: http://cherrybeauty.pl