Jednym z najbardziej popularnych zabiegów spa Kate Somerville jest DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment, który jest zabiegiem tlenowym. Zasadniczo zabieg ten polega na wtłaczaniu tlenu, wilgoci i witamin przy użyciu systemu ciśnienia hiperbarycznego. Tlen jest wykorzystywany, aby pomóc popchnąć inne składniki głębiej w skórę, gdzie mogą one zrobić najwięcej dobrego. Niestety nie wszystkie możemy sobie pozwolić na zabiegi w spa Kate. Teraz jednak mamy do dyspozycji DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment, który pozwala naśladować ten zabieg dwa razy dziennie w domu.

DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment wykorzystuje zgłoszony do opatentowania system dostarczania preparatu i zapewnia zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe rezultaty przeciwstarzeniowe. Testy kliniczne przyniosły następujące rezultaty:

    83% kobiet zauważyło dramatyczne zmiękczenie i wygładzenie linii na twarzy po 2 tygodniach. Instrumenty kliniczne wykazały 30% wzrost nawilżenia już po jednym użyciu. 90% kobiet stwierdziło poprawę ogólnego wyglądu skóry.

Istnieje również wiele niepotwierdzonych doniesień od kobiet, które twierdzą, że DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment sprawia, że mięśnie ich twarzy rozluźniają się, elastyczność powraca, a skóra wygląda nieskazitelnie.

Składniki DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment i ich działanie

Składniki zawarte w DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment obejmują:

    PFC-Oxygen Carriers, aby wciągnąć tlen i rozluźnić mięśnie twarzy. Dają one również efekt zarumienionej twarzy i uczucie, jakbyś właśnie ćwiczył. Kwas hialuronowy, który spłaszcza linie i zmarszczki, zapewniając jednocześnie obfitość nawilżenia. Ekstrakty botaniczne, w tym olejek lawendowy, zwiększają blask skóry i nadają jej zdrowy i równomierny koloryt. Palmitynian retinylu, forma witaminy A i ester retinolu, przyspiesza odnowę komórek i stymuluje kolagen w skórze, dzięki czemu redukuje zmarszczki i linie mimiczne. Ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne, jest również doskonałym składnikiem przeciwstarzeniowym i pomaga uzyskać bardziej miękką i gładką skórę.

Chociaż nie jest to rzeczywisty składnik, butelka i sposób jej działania stanowią dużą część procesu. DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment znajduje się w metalowej puszce, do której dołączona jest różdżka dozownika. Energicznie wstrząśnij puszką i nałóż piankę na twarz pasmami wzdłuż kości policzkowych i czoła, a następnie wmasuj ją. Powinnaś zauważyć natychmiastowe wygładzenie i rozluźnienie mięśni twarzy. W dłuższym okresie czasu zmarszczki i linie znikają, ponieważ poprawia się struktura skóry.

Moje doświadczenia związane z używaniem DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment

Dzisiaj zamieściłam recenzję wideo z mojej próby z użyciem DermalQuench Liquid Lift. Produkt ten był jednym z czterech zabiegów sygnowanych przez autorkę w zestawie Kate Somerville Clinic Solutions Kit, który zakupiłam w Sephorze za 75 dolarów. Zawierał on małą buteleczkę DermalQuench Liquid Lift, Gentle Daily Face Wash, ExfoliKate Intensive Exfoliating Treatment oraz Age Arrest Anti-Wrinkle Cream.

Nałożyłam dwa paski na każdy policzek i jeden pasek na czoło, tak jak nakazują instrukcje. Podobnie jak wszystkie inne produkty z tego zestawu, ma lawendowy zapach i pieniącą się, bąbelkową konsystencję, która rozprowadza się na skórze, ładnie wciera i szybko się wchłania.

Ponieważ jednak byłam już nieco podrażniona po zastosowaniu ExfoliKate, dodanie DermalQuench pogorszyło mój stan i spowodowało nieco więcej zaczerwienień i rumieńców, co jest jednym ze znanych skutków ubocznych stosowania tego produktu, ale jeśli lubisz ten "wygląd świeżo po jodze", to ten efekt uboczny może Ci się spodobać. Podobnie jak wszystkie produkty z zestawu (i większość produktów Kate), DermalQuench Liquid Lift zawiera składniki botaniczne, które mogą być drażniące dla wrażliwej skóry.

Podobała mi się płynna i bąbelkowa konsystencja DermalQuench Liquid Lift i "czuje się", że działa - w końcu dostarczasz swojej twarzy tlen z dobrze znanymi składnikami przeciwstarzeniowymi, które nawilżają. Powiem, że bardzo dobrze nawilża i uelastycznia moją skórę, a jeśli zrobił to, co powinien zrobić, pozwolił mojemu przeciwstarzeniowemu kremowi nawilżającemu wniknąć głębiej, co jest jedną z zalet tego produktu.

To, co mnie trochę zszokowało, to fakt, że do zestawu dołączony był pojemnik 0,5 oz, a duży rozmiar to 2,5 oz, a po zaledwie trzech dniach używania (sześć aplikacji), moja mała butelka prawie się skończyła! Mogę sobie tylko wyobrazić, że duża butelka będzie trwać tylko kilka tygodni, a przy 95 dolarów, to dość duża cena tag.

Zaawansowane leczenie zmarszczek DermalQuench Liquid Lift Plusy i minusy

Zalety DermalQuench Liquid Lift Zaawansowane leczenie zmarszczek

    Jest on wzorowany na udanym zabiegu w spa Istnieje wiele korzystnych Dermal Quench Liquid Lift Zaawansowane leczenie zmarszczek opinie pokazując szczęśliwych klientów coraz wyniki Został on poddany testom klinicznym.

Wady preparatu DermalQuench Liquid Lift Zaawansowane leczenie zmarszczek

    Dotlenianie skóry może prowadzić do długotrwałych uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki. Istnieje wiele niekorzystnych DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment opinie od klientów, którzy byli rozczarowani po tym, jak nie zauważyli poprawy. To jest drogie. DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment jest dostarczany z ostrzeżeniem, że może wystąpić podrażnienie.

Gdzie kupić

Możesz dostać DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment z wielu różnych źródeł. Sprzedawcy internetowi, w tym strona Kate Somerville, sprzedają dozownik o pojemności 2,5 uncji za 95 dolarów. Lokalnie, można go odebrać w Sephora lub Nordstrom w tej samej cenie.

Wniosek

Kate Somerville's DermalQuench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment jest popularnym zabiegiem spa dostosowanym do codziennego użytku w domu. Recenzje są bardzo mieszane, co zwykle nie jest najlepszym znakiem, a ja doświadczyłam zaczerwienienia i rumieńców, prawdopodobnie w wyniku ekstraktów botanicznych, które mogą być drażniące dla wrażliwej skóry. Istnieją również pewne obawy dotyczące tego, co zabiegi z użyciem tlenu mogą zrobić ze skórą na dłuższą metę.

Mimo, że Dermal Quench Liquid Lift Advanced Wrinkle Treatment dobrze nawilżał moją skórę i spłycał zmarszczki, jest bardzo drogi i nie wystarcza na zbyt długo, więc jeśli nie jesteś naprawdę ciekawa nowej technologii (za co Cię nie winimy), nie polecamy zakupu tego produktu. Cieszę się, że byłem w stanie wypróbować cztery z jej produktów w Clinical Solutions Kit za 75 dolarów przed wyrzuceniem pół mojej wypłaty na pełnowymiarowych ilościach.

Przeczytaj o naszych najlepszych zabiegach na zmarszczki

Czy stosowałaś już DermalQuench Liquid Lift Zaawansowany zabieg na zmarszczki? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel