Sucha skóra potrzebuje wspaniałego kremu na noc. Niestety, znalezienie takiego, który spełni wszystkie swoje obietnice, nigdy nie jest łatwym zadaniem. Moim zdaniem, krem musi być bogaty i kremowy, pozostawiając skórę gładką, miękką i elastyczną. Ale musi również wykorzystywać nocny odpoczynek i spokój, dostarczając skórze składników odżywczych, wspomagających kolagen, przeciwutleniaczy i wszelkich innych substancji naprawczych. Aha, i musi to wszystko robić bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia Twojej wrażliwej skóry.

Wysokie wymaganie? Z pewnością. Ale biorąc pod uwagę wszystkie firmy produkujące kosmetyki do pielęgnacji skóry, które konkurują ze sobą o rolę Twojego kremu na noc, można by pomyśleć, że ktoś może trafić w dziesiątkę. Dziś sprawdzamy, czy krem Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream spełnia to zadanie.

Jeśli chodzi o roszczenia, Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream nazywa siebie intensywnie nawilżającą formułą, która łagodzi, uspokaja i naprawia skórę w nocy, dzięki czemu budzisz się z miękką, elastyczną i równomiernie napiętą skórą. Zalecany jest do skóry suchej i bardzo suchej, a większość opinii o Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream, które znalazłam, pochodzi od klientów, którzy absolutnie kochają ten produkt.

Składniki i sposób działania kremu Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream

Formuła jest naprawdę bardzo prosta. Opiera się na kilku emolientach i dodaje kilka leczniczych i naprawczych elementów do mieszanki.

  • Olej Dromiceusza jest pełen niezbędnych kwasów tłuszczowych, które pomagają wygładzić skórę i odbudować jej naturalny system naprawczy. Oliwa z oliwek koi, nawilża i pomaga chronić skórę dzięki przeciwutleniaczom. Alantoina wzmacnia ochronną barierę wilgoci w skórze. Palmitynian retinylu stymuluje wzrost nowych komórek skóry, aby zapewnić jej zdrowszy i świeższy wygląd o poranku. Hialuronian sodu przyciąga wodę i wiąże się z nią, dzięki czemu nawilża skórę, a także wypełnia i wygładza zmarszczki.

Zaleca się stosowanie kremu Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream jako część kuracji Erno Laszlo, która obejmuje oczyszczanie, tonizowanie i wszelkie zabiegi/serum stosowane w przypadku konkretnego typu skóry i jej problemów.

Zalety i wady kremu Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream

Zalety kremu Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream

  • Bardzo dobrze nawilża skórę suchą i bardzo suchą. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream opinie klientów są bardzo pozytywne, a jedyną skargą jest cena.

Wady Erno Laszlo Hydraphel Intensywny krem na noc

  • Istnieje bardzo niewiele składników przeciwutleniających. Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream jest drogi. Opakowanie słoik będzie renderować co przeciwutleniacze są obecne bezużyteczne wkrótce po otwarciu słoika, ponieważ przeciwutleniacze rozpadają się w obecności światła i powietrza.

Gdzie kupić

Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream można znaleźć w wielu źródłach online, w tym na stronie internetowej Erno Laszlo. Słoik 1,7 uncji sprzedaje za około 95 dolarów.

Wnioski

Kobiety, które używają Erno Laszlo Hydraphel Intensive Night Cream lubią go dużo, więc jest to, że. Z drugiej strony, to jest bardzo drogie i jednocześnie bardzo podstawowe. Jestem przekonana, że istnieją porównywalne alternatywy, które mogą uspokoić, ukoić i nawilżyć Twoją bardzo suchą skórę za o wiele mniej.

Więcej na: http://cherrybeauty.pl