Iluma Intense Brightening Creme to krem nawilżający do codziennego stosowania stworzony przez Image Skincare, jedną z moich absolutnie ulubionych linii kosmetyków do pielęgnacji skóry!

Intensywnie rozświetlający krem Iluma Intense Brightening Creme zawiera ekskluzywny kompleks rozjaśniający, który pomaga zmniejszyć widoczność plam starczych i przebarwień.

Image Skincare produkuje tak wiele niesamowitych produktów do pielęgnacji skóry, że naprawdę mogłabym wymieniać je jeszcze długo. Jednak odkąd wypróbowałam linię Iluma, widzę wspaniałe rezultaty!

Używam również intensywnie rozjaśniającego kremu pod oczy Iluma Intense Brightening Eye Creme - stosowanie obu tych produktów razem naprawdę zmieniło wygląd mojej skóry, nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd i wyrównując jej koloryt.

Kilka słów o Image Skincare

Siedziba firmy Image Skincare mieści się w Palm Beach na Florydzie - tuż za rogiem ode mnie!

Kiedy uczęszczałam do szkoły kosmetologii i estetyki, nasz nauczyciel pielęgnacji skóry miał obsesję na punkcie Image Skincare. Dziękuję Pani Erin za zapoznanie mnie z tą linią!

Kiedy pokazywała nam tę markę, czułam się tak, jakby nosiła przy sobie trofeum! Było to jednak 10 lat temu, kiedy w ofercie firmy znajdowały się tylko 3 linie, a jedną z nich była linia Vital C (i nadal jest to jeden z ich bestsellerów).

Image Skincare posiada kilka silniejszych, medycznych produktów i peelingów, które są dostępne tylko w wybranych spa i klinikach medycznych.

Na swojej stronie internetowej sprzedają jednak swoje najpopularniejsze linie, w tym Iluma Intense Brightening Creme oraz całą linię Iluma.

Iluma Intense Brightening Creme Składniki i dlaczego działają

CELE:

  • ŁAGODNA DO UMIARKOWANEJ PIGMENTACJA FOTOSTARZENIE USZKODZENIA POSŁONECZNE PLAMY POSŁONECZNE ZACZERWIENIENIA

SKŁADNIKI:

  • Technologia VECTORIZE, która tworzy czas uwalniania do 48 godzin. Revinage (Bidense pilosa) jest jak Retinoid, bez skutków ubocznych! Redukuje plamy starcze aż do 36%! EKSTRAKT Z ZIELONEJ PSZENICY - redukuje zaczerwienienia KORZENIE WILKA - rozjaśniają i złuszczają skórę EKSTRAKT Z KOMÓREK LIŚCI KUDZU PUERARIA TUBEROSA - ogranicza melanogenezę, obniża poziom tyrozyny o 24%; działa rozjaśniająco. PARABEN FREE NIE zawiera hydrochinonu jako środka rozjaśniającego, który może być bardzo drażniący dla niektórych osób.

Przestawienie się na Ilumę

Zanim przestawiłam się na używanie Iluma Intense Brightening Creme, używałam kremu nawilżającego Jennifer Bradley Clearly Younger. Był nawilżający i pachniał bardzo czysto, ale nie widziałam zbyt wielu rezultatów.

Poszłam do domu mojej siostry (Rachel z Women's Blog Talk) i zobaczyłam, że ma ona nowy krem nawilżający: Iluma Intense Brightening Creme. Wzięłam małą pompkę (to naprawdę wszystko, czego potrzebujesz) i od razu go pokochałam!

Przy pierwszej próbie poczułam głębszy poziom nawilżenia i czułam się tak czysta. Żadnej tłustości ani pozostałości po nim.

Z czasem zaczęłam dostrzegać różnicę w życiu mojej skóry. Rzeczywiście sprawił, że moja skóra stała się bardziej wyrównana i jaśniejsza!

Jako makijażystka, mój makijaż musi ZAWSZE wyglądać dobrze! Nieustannie pracuję nad poprawą wyglądu mojej skóry, aby uzyskać blask J.Lo!

Iluma Intense Brightening Creme współpracuje ze wszystkimi podkładami i korektorami, zapewniając łatwą aplikację.

Sposób użycia i cena produktu

Iluma Intense Brightening Creme powinien być stosowany rano i wieczorem i jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Uwielbiam przygotowywać skórę za pomocą produktu oczyszczającego Image Skincare Max, którego używam od lat. Jest on delikatny i nie pozbawia skóry wilgoci.

Aby nałożyć krem, należy zwilżyć palce, wycisnąć jedną pompkę z butelki i wmasować ją w skórę twarzy i szyi. Jedna pompka wystarcza i podoba mi się to, że pompka utrzymuje świeżość składników.

Rozświetlający krem nawilżający może być stosowany z innymi produktami z serii Image Skincare, ja uwielbiam używać go jako codziennego kremu nawilżającego.

Stosuj go przed lub po kremie pod oczy, ale zawsze po serum. Stosuję go przed podkładem, pozwalając, aby nawilżacz najpierw się w nim osadził, a następnie nakładam makijaż.

Produkt kosztuje $85.00 plus przesyłka i można go kupić na stronie Image Skincare. Image Skincare ostrzega przed podróbkami na Amazon - zawsze najlepiej jest kupować od producenta.

Czytaj więcej na: http://sklep-wow.pl