Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer - przegląd produktów

Nazywają go kremem nawilżającym 3 w 1. Nawilża, kontroluje wydzielanie sebum i zapewnia szerokie spektrum ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że skóra tłusta również potrzebuje nawilżenia. Zazwyczaj potrzebuje ona mniej nawilżenia niż skóra sucha, a pewnych rodzajów nawilżenia powinna unikać, ale potrzebuje go tak samo. Najtrudniejsze jest znalezienie odpowiedniego produktu, który zapewni jej to, czego potrzebuje, a jednocześnie nie będzie powodował problemów. Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer oferuje to, co uważa za realne rozwiązanie.

Jest on częścią linii produktów Cetaphil Oil Control. Szybko się wchłania i przywraca naturalną równowagę nawilżenia, której potrzebuje skóra tłusta, aby wyglądać i czuć się zdrowo. Dba o to, aby Twoja skóra była miękka i elastyczna, a jednocześnie utrzymuje matowe wykończenie dzięki właściwościom kontrolującym poziom natłuszczenia oraz chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych, ponieważ jest to po prostu mądre, bez względu na rodzaj Twojej skóry.

Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer - składniki i ich działanie

Jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer wykorzystuje chemiczną ochronę przeciwsłoneczną zapewnianą przez Avobenzone, Octisalate i Octocrylene. Łącznie zapewniają one szerokie spektrum ochrony, co oznacza, że jesteś chroniony zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB.

Poza tym, jest to balsam na bazie wody, który wykorzystuje głównie glicerynę i dimetikon, aby zapewnić nawilżenie. Witamina E jest dodana dla ochrony antyoksydacyjnej. I nie są absorbery oleju zawarte w mieszance, jak również.

Instrukcja użycia zaleca stosowanie Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer rano, po oczyszczeniu skóry i zastosowaniu preparatów przeciwtrądzikowych, jeśli takie stosujesz. Dobrze sprawdza się pod makijażem i pomaga utrzymać matowe wykończenie przez cały dzień.

Cetaphil Dermacontrol Oil Control Oil Moisturizer Plusy i minusy

Zalety Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer

    Jest w przystępnej cenie. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną o szerokim spektrum działania. Większość opinii o Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer jest pozytywna, a klienci twierdzą, że zapewnia on odpowiednią ilość nawilżenia dla ich tłustej skóry, nie powodując przy tym powstawania wyprysków.

Wady Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer

    Nie dostarcza zbyt wielu składników przeciwstarzeniowych. Tylko witamina E i nawilżenie, niewiele więcej. Użyte chemiczne filtry przeciwsłoneczne mogą powodować podrażnienia i reakcję alergiczną u niektórych osób. Byłoby lepiej, gdyby zdecydowali się na użycie fizycznych barier, takich jak cynk, zamiast tego.

Gdzie kupić

Możesz kupić Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer w wielu miejscach. Jest on dostępny w sklepach Walmart, Target, Walgreens i większości drogerii. Można również kupić go online, jeśli to działa lepiej dla Ciebie. Cena detaliczna wynosi $17 za 4 uncje.

Wniosek

Jeśli masz skórę tłustą i/lub trądzikową i stwierdzasz, że potrzebujesz dodatkowego nawilżenia, Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer jest dobrym wyborem dla wielu osób. A ochrona przeciwsłoneczna czyni ten produkt jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Czy stosowałaś już Cetaphil Dermacontrol Oil Control Moisturizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel