Produkty do pielęgnacji skóry dzielimy zazwyczaj na dwie szerokie, ogólne kategorie - marki z domów towarowych i marki z drogerii. Ale tak naprawdę istnieje jeszcze jedna kategoria. Co prawda jest to mniejsza grupa produktów, ale mimo to zasługuje na wyróżnienie. To produkty "sklepu ze zdrową żywnością". Są to zwykle mniejsze linie, najczęściej naturalne i/lub ekologiczne. I zazwyczaj kosztują trochę, choć nie dużo, więcej niż marki apteczne.

ShiKai jest jedną z tych marek. Używają głównie naturalnych składników w swojej linii produktów, która jest dość obszerna. Dziś przyjrzymy się kremowi nawilżającemu do skóry suchej Borage Therapy Facial Moisturizer. Jest on opisany jako całodzienny krem nawilżający, który zapewnia ochronę wrażliwej i suchej skóry, z formułą, która jest zarówno lekka, jak i bogata, i pozostawia skórę gładką, miękką i naprawioną. Większość opinii na temat Borage Therapy Facial Moisturizer, które widzieliśmy jest zgodna. Jest kilka, jednak, że nie Tak więc przyjrzyjmy się bliżej tej formule, aby zobaczyć, czy podoba nam się to, co widzimy.

Składniki Borage Therapy Facial Moisturizer i ich działanie

Olej z ogórecznika lekarskiego jest składnikiem charakterystycznym dla tej linii i tego produktu. Buduje on komórkową barierę wilgoci skóry, działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco, a także zapewnia naturalną botaniczną wilgoć. Większość pozostałej części formuły również składa się z olejków roślinnych, takich jak olejek z awokado i olejek z nasion jojoby, gliceryny zapewniającej identyczne jak w przypadku skóry nawilżenie, masła shea nadającego skórze miękkość oraz witaminy E zapewniającej dodatkową ochronę antyoksydacyjną.

Borage Therapy Facial Moisturizer występuje również w formule z filtrem SPF 15. Wykorzystuje do tego Octinoxate, który jest skuteczny, ale może również powodować podrażnienia i wypryski u niektórych osób z wrażliwą skórą. Moje przeczucie jest takie, że negatywne recenzje, które wspominają o podrażnieniach i podrażnieniach były prawdopodobnie związane z filtrem przeciwsłonecznym.

Zalety i wady produktu Borage Therapy Facial Moisturizer

Zalety produktu Borage Therapy Facial Moisturizer

  • Jest w przystępnej cenie. Ma dobrą formułę z nawilżeniem, środkami przeciwzapalnymi i antyoksydantami. Większość opinii o Borage Therapy Facial Moisturizer jest bardzo pozytywna. Nieprzezroczysty dozownik z pompką jest idealny do przechowywania przeciwutleniaczy i innych składników botanicznych.

Wady produktu Borage Therapy Facial Moisturizer

  • Nie zawiera żadnych składników naprawiających skórę lub budujących kolagen. Wersja Borage Therapy Facial Moisturizer z filtrem przeciwsłonecznym może powodować podrażnienia.

Gdzie kupić

Możesz kupić Borage Therapy Facial Moisturizer online lub w sklepach ze zdrową żywnością. Zauważyłam, że jest on również dostępny w Walgreens. Pompka 3 uncji kosztuje 18 dolarów.

Wniosek

Cena, formuła, recenzje - wszystkie one prowadzą mnie do wniosku, że Borage Therapy Facial Moisturizer jest produktem, który należy mieć w swoim arsenale anti-aging. Jeśli wiesz, że masz wrażliwość na chemiczne filtry przeciwsłoneczne, wybierz wersję bez filtra SPF. W przeciwnym razie, jak wiesz, ochrona przeciwsłoneczna jest zawsze lepszym wyborem na dzień.

Więcej znajdziesz na: http://cherrybeauty.pl