Carol's Daughter Acai nawilżające masło do twarzy - przegląd produktów

Czasami nawet najbardziej sucha skóra potrzebuje odrobiny poważnego nawilżenia. Oczywiście jest miejsce i potrzeba na składniki przeciwstarzeniowe, takie jak te, które znajdziesz w kompleksach i serum przeznaczonych do walki ze zmarszczkami, liniami, obwisłą skórą i nierównomiernym kolorytem. Jeśli jednak Twoja skóra jest bardzo sucha, potrzebujesz czegoś, co powstrzyma ten odpływ (zwłaszcza zimą).

Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter może być realną opcją dla skóry suchej, dlatego pomyśleliśmy, że przyjrzymy się tej kwestii. Firma została założona i jest prowadzona przez kobietę o imieniu Lisa Price, która zaczynała od robienia kremów nawilżających w domu dla siebie, używając naturalnych składników, następnie zajęła się robieniem prezentów dla przyjaciół, a w końcu zaczęła sprzedawać je za pośrednictwem poczty. Zdobyła kilku znanych klientów, a reszta - jak to się mówi - to już historia.

Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter twierdzi, że nawilża, rewitalizuje i zmiękcza skórę, pozostawiając ją nawilżoną, pulchną i napiętą.

Składniki i sposób działania nawilżającego masła do twarzy Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter

Trzy główne składniki zawarte w Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter to:

    Masło Acai dla rewitalizacji zmęczonej, suchej skóry. Masło Shea zapewnia skórze miękkość i nawilżenie. Olej sojowy, aby zmiękczyć nawet najbardziej szorstką skórę.

Formuła jest również pakowane z przeciwutleniaczy, jak nasiona marchwi, aby zapewnić ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki z ekspozycji środowiska.

Instrukcje dotyczące stosowania są bardzo proste, a mianowicie należy delikatnie wmasować go w suche partie skóry rano i wieczorem.

Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter Plusy i minusy

Każda historia ma dwie strony, a każdy produkt ma dobre i złe strony. Uważamy, że zrozumienie tego i wykorzystanie informacji jest świetnym sposobem na podjęcie najlepszej decyzji o zakupie lub nie.

Zalety nawilżającego masła do twarzy Carol's Daughter Acai

    Jest w przystępnej cenie. Jest bardzo nawilżające dla suchej skóry. Większość Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter opinie, które widzieliśmy są bardzo korzystne. Składniki są przede wszystkim naturalne.

Wady Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter

    Niektórzy ludzie mogą uznać go za zbyt tłuste. Opakowanie słoika nie chroni integralności składników antyoksydacyjnych.

Gdzie kupić

Możesz kupić Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter online lub w sklepach Sephora. Słoik 4 uncji kosztuje 20 dolarów.

Wnioski

Jeśli szukasz czegoś do walki z najbardziej suchej skóry, zwłaszcza w zimie, Carol's Daughter Acai Hydrating Face Butter oferuje realną, niedrogą opcję. A jeśli uznasz, że jest zbyt ciężkie lub tłuste, zawsze możesz użyć go do wygładzenia swoich łokci.

Czy stosowałaś już nawilżające masło do twarzy Carol's Daughter Acai? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel