Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm Przegląd

Mówi się, że gdyby sama Bobbi Brown mogła wybrać tylko jeden produkt do pielęgnacji skóry, byłby to właśnie ten, Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm. Wynika to z faktu, że ten bogaty, wyjątkowo nawilżający balsam pełni podwójną rolę, zawierając składniki o działaniu przeciwstarzeniowym, które niekoniecznie można znaleźć w produktach typu balsam wazelinowy.

Wiele opinii klientów na temat balsamu Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm jest bardzo pozytywnych, mówiących, że pozostawia suchą skórę gładką, miękką i elastyczną. Badania kliniczne wykazały, że po 8 tygodniach stosowania, uczestnicy stwierdzili:

    Wzrost nawilżenia o 46%. 69% poprawę siły bariery nawilżającej skóry O 52% większe napięcie skóry.

Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm Składniki i ich działanie

Ten bogaty balsam na bazie wazeliny zawiera szereg składników łagodzących i przeciwstarzeniowych:

    Peptyd Argiriline pomaga pobudzić produkcję kolagenu, a jednocześnie rozluźnia mięśnie twarzy, aby zminimalizować zmarszczki mimiczne. Jest to jeden z głównych składników, które można znaleźć w kosmetycznych alternatywach dla zastrzyków z botoksu. Ferment z szałwii muszkatołowej pomaga poprawić barierę wilgoci w skórze, dzięki czemu zatrzymuje ona więcej wilgoci, nadając skórze gładkość i elastyczność. Lipidy, takie jak kwas linolowy, otręby pszenne i cholesterol zwiększają poziom nawilżenia skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników starzeniowych. Hialuronian sodu wygładza drobne linie i zmarszczki oraz zapewnia nawilżenie. Antyoksydanty pochodzenia roślinnego chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników spowodowanym działaniem środowiska.

Jako balsam, rozgrzej go w dłoniach przed nałożeniem na twarz i szyję rano i/lub wieczorem.

Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm Plusy i minusy

Zalety Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm

    Większość opinii na temat balsamu Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm, które widzieliśmy, jest bardzo pozytywna. Jest bardzo nawilżający dla suchej skóry. Nie podrażnia wrażliwej skóry.

Wady Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm

    Jest bardzo drogi. Opakowanie słoika nie utrzymuje składników pochodzenia roślinnego w stanie stabilnym i skutecznym przez długi czas po otwarciu opakowania.

Gdzie kupić

Balsam Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm można kupić w Sephora, niektórych domach towarowych lub online. Słoik 1,7 uncji kosztuje $93.

Wnioski

Chociaż istnieje wiele pozytywnych recenzji dla Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm, a ludzie wydają się naprawdę jak to, uważam, że trudno jest uzasadnić wysoką cenę. Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę fakt, że po otwarciu go, to dość dużo staje się słoik wazeliny z powodu ekspozycji na światło i powietrze. A $93 jest o wiele więcej niż polecam wydać na słoik wazeliny.

Czy używałaś Bobbi Brown Extra Repair Moisturizing Balm? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel