Goldfaden Odnowa Snu Krem na Noc Przegląd

Cóż, trzeba to przyznać firmie Goldfaden. Oni naprawdę wymyślili coś innego. Firma została stworzona przez dr Gary'ego Goldfadena, dermatologa, który uważa, że najlepszą rzeczą dla zdrowej skóry jest zdrowy styl życia. Zgodnie z twierdzeniami, Goldfaden Sleep Renewal Night Cream idzie o krok dalej, faktycznie pomagając Ci dobrze się wyspać. Stwierdziliśmy, że jest to również dziwne twierdzenie, więc przyjrzeliśmy się mu nieco dokładniej.

Składniki i sposób działania kremu na noc Goldfaden Odnowa Snu

Wraz z niektórymi z bardziej typowych składników kremu na zmarszczki Goldfaden Sleep Renewal Night Cream zawiera pewne składniki, o których zazwyczaj myśli się jak o suplementach diety używanych, aby pomóc Ci dobrze się wyspać. Oto te "typowe" składniki:

    Kwas hialuronowy - silny nawilżacz, który daje skórze wilgoć, której potrzebuje i napina skórę, aby zminimalizować wygląd linii i zmarszczek. Olej jojoba - dobry środek nawilżający, który również odżywia skórę. Witamina E - przeciwutleniacz, który chroni skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki spowodowane wiekiem i czynnikami środowiskowymi, a jednocześnie odżywia skórę. Skwalen - nawilżający, ale nietłusty olej, który pomaga nawodnić skórę.

Wszystkie te składniki są dobre dla zdrowej skóry kremu na noc, ale Goldfaden Sleep Renewal Night Cream idzie dalej, gdy dodaje swoje składniki relaksujące:

    Melatonina - naturalny suplement wspomagający zasypianie. GABA - naturalny suplement stosowany do łagodzenia stanów lękowych. MSM - suplement stosowany do łagodzenia bólu stawów i stresu.

Goldfaden chce więc, abyś uwierzyła, że nie tylko odżywia i uzupełnia ubytki w Twojej skórze w konwencjonalny sposób, ale także pomaga Ci lepiej się wyspać, dzięki czemu dajesz swojej skórze czas i miejsce na uzupełnienie ubytków i wyleczenie się, podczas gdy Ty cieszysz się spokojną nocą.

Goldfaden Odnowa Snu Krem na Noc Plusy i Minusy

Zalety kremu na noc Goldfaden Odnowa Snu

    W formule kremu znajduje się kilka dobrych składników nawilżających. Jest to interesujący pomysł.

Wady Goldfaden Sleep Renewal Night Cream

    Nie ma żadnych testów klinicznych pokazujących, że suplementy snu mogą działać miejscowo. Nie ma żadnych specyficznych składników redukujących zmarszczki. To jest drogie. Nie udało nam się znaleźć żadnych niezależnych Goldfaden Sleep Renewal Night Cream recenzji od klientów. Istnieje pewne zamieszanie wokół firmy, i możliwe jest, że ten produkt nie jest już produkowany.

Gdzie kupić

Goldfaden Sleep Renewal Night Cream jest obecnie dostępny za pośrednictwem kilku źródeł online, takich jak Amazon. Pompa 1oz kosztuje 70 dolarów. Ostatnio, Goldfaden firma zreorganizowała się i nie jest już dokonywania wielu produktów, które kiedyś. Firma jest teraz Goldfaden MD. Zmienili opakowanie, a Goldfaden Sleep Renewal Night Cream nie jest już wymieniony na stronie internetowej. Zmiana jest na tyle nowa, jednak, że jest jeszcze dużo tego kremu na noc zmarszczki dostępne dla teraz.

Wnioski

Wygląda na to, że dla Goldfaden Sleep Renewal Night Cream napis na ścianie. Chociaż był to sprytny pomysł, nie mogliśmy znaleźć żadnej nauki, która by go poparła. Dodaj to do ceny, fakt, że nie ma żadnych opinii klientów, a także dodatkowy fakt, że firma i zostawił go za sobą, a my powiedzielibyśmy, że prawdopodobnie nie powinien angażować się w Goldfaden Sleep Renewal Night Cream.

Czy używałeś Goldfaden Krem na noc odnawiający sen? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel