Sephora Intensive Instant Moisturizer Przegląd

Znalezienie tego jedynego kremu nawilżającego, który będzie idealnie pasował do Twojej skóry i którego cena nie będzie Ci przeszkadzać, okazało się dla wielu z nas zadaniem na całe życie. Nie wspominając o tym, że kiedy już go znajdziesz, Twoja skóra prawdopodobnie się zmieni i zacznie potrzebować czegoś innego.

Jeśli jesteś osobą, która nie chce wydawać na swoje codzienne produkty cen z wyższej półki, Sephora Intensive Instant Moisturizer może być czymś, na co warto zwrócić uwagę. Opisywany jako lekki, ale bardzo nawilżający krem, nie zawiera olejków i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Oczywiście, wszystkie kremy nawilżające będą bardziej kompatybilne z niektórymi typami skóry niż z innymi. Sephora Intensive Instant Moisturizer wydaje się być najlepszy dla skóry normalnej i lekko suchej, szczególnie zimą, kiedy potrzebujesz trochę więcej nawilżenia.

Składniki Sephora Intensive Instant Moisturizer i ich działanie

Niektóre z aktywnych składników w Sephora Intensive Instant Moisturizer to:

    HydroSenn, aby zapewnić długotrwałe nawilżenie. Jest on wytwarzany z indyjskiej rośliny, która przyciąga i wiąże wodę ze skórą, zapewniając idealną ilość nawilżenia. Ekstrakt z białej herbaty działa jak antyoksydant, zwalczając uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki. Witamina E zwiększa blask skóry i wyrównuje jej koloryt. Pigmenty odbijające światło pomagają nadać skórze gładkie, miękkie wykończenie. Efekt ich działania jest tymczasowy.

Codziennie rano i wieczorem po oczyszczeniu i przemyciu skóry tonikiem nałóż na twarz i szyję Sephora Intensive Instant Moisturizer.

Plusy i minusy Sephora Intensive Instant Moisturizer

Szybkie spojrzenie na dobre i złe strony produktu to dobry sposób, aby upewnić się, że przemyślałaś wszystko przed dokonaniem zakupu.

Zalety Sephora Intensive Instant Moisturizer

    Jest niedrogi. Większość recenzji Sephora Intensive Instant Moisturizer od klientów, na które się natknęliśmy, była bardzo przychylna. Jest lekki, ale kremowy i nawilżający. Jest łatwo dostępny. Klienci naprawdę lubią jego zapach.

Wady Sephora Intensive Instant Moisturizer

    Nie ma zbyt wiele w drodze składników przeciwstarzeniowych. Opakowanie słoika spowoduje, że przeciwutleniacze, które tam są, rozpadną się i staną się nieskuteczne. Zapach może być drażniący dla wrażliwej skóry.

Gdzie kupić

Możesz kupić Sephora Intensive Instant Moisturizer w Sephora albo online lub w sklepie. 1,7 uncji słoik sprzedaje się za 20 dolarów. Sephora ma dość hojną politykę zwrotów dla produktów do pielęgnacji skóry. Jeśli nie jesteś zadowolony, zwróć go w ciągu 60 dni za pełny zwrot pieniędzy, w tym zwrot kosztów wysyłki, jeśli dostałeś go od strony internetowej.

Wnioski

Wydaje się, że największe korzyści, jakie uzyskasz z Sephora Intensive Instant Moisturizer to przyzwoity krem nawilżający dla normalnej i lekko suchej skóry. Co to ma w kategoriach anti-aging składników pójdzie źle w krótkim czasie z powodu opakowania słoika. Więc jeśli chcesz przyzwoity krem nawilżający w przystępnej cenie, idź z Sephora Intensive Instant Moisturizer. Jeśli potrzebujesz więcej w sposób anti-aging, idź z czymś innym.

Czy używałaś Sephora Intensive Instant Moisturizer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Jak kobiety znalazły tę recenzję:

i logika skóry i kolagen intensiv

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel