Canyon Ranch Restore Intensive Moisture Przegląd

Canyon Ranch to sieć ośrodków spa z siedzibą w Tuscon w Arizonie. Obsługują klientów głównie we własnym zakresie, ale sprzedają również linię produktów do pielęgnacji skóry, do których klienci mają dostęp online oraz w wielu domach towarowych. Ich linia nie jest szczególnie bogata. Zamiast tego stworzyli podstawową grupę produktów wokół kilku kluczowych składników i postanowili, przynajmniej na razie, trzymać się tego.

Canyon Ranch Restore Intensive Moisture to właśnie ten, któremu się dzisiaj przyglądamy. Preparat zapewnia bogate nawilżenie niezbędne do odbudowy szorstkiej, suchej skóry oraz pobudza naturalną produkcję elastyny i kolagenu w skórze. Wykorzystuje szereg składników przeciwstarzeniowych, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja skóra stała się gładka, jednolita, świeża i odnowiona. Nie znaleźliśmy dużej liczby recenzji, ale te, które widzieliśmy są bardzo pozytywne. Zdecydowanie zaintrygowały nas na tyle, aby przyjrzeć się im bliżej.

Składniki Canyon Ranch Restore Intensive Moisture i jak one działają

3 główne składniki stosowane w Canyon Ranch Restore Intensive Moisture formuły są:

    ProNAD, który jest formą Niacyny, która pomaga zregenerować proces naprawczy skóry. Poprawia obrót komórkowy skóry głęboko w jej dolnych warstwach. Wzmacnia również zewnętrzną barierę ochronną skóry, pomagając utrzymać wilgoć tam, gdzie jest ona potrzebna. Cerplex to połączenie ceramidów, które pomagają odbudować warstwę lipidową, aby zatrzymać wilgoć i nawilżenie. Dzięki temu skóra staje się pulchna i gładka, co zmniejsza widoczność linii i zmarszczek. Antiox-3, który jest połączeniem jagody, borówki brusznicy i jagody goji, zapewniającym potrójną ochronę antyoksydacyjną. Rozjaśniają one również przebarwienia, dzięki czemu skóra zachowuje gładki, równomierny koloryt.

Podczas gdy te składniki są zastrzeżone, mogę Ci powiedzieć, że niektóre z podstawowych składników to: Peptydy, Hialuronian Sodu, Proteiny, Kofeina, Aloes, Gliceryna i Ekstrakt z Miodu.

Możesz użyć Canyon Ranch Restore Intensive Moisture na noc i / lub dzień, stosując po oczyszczeniu i leczeniu z każdym produktem, który może być używany.

Canyon Ranch Restore Intensive Moisture Plusy i minusy

Zalety Canyon Ranch Restore Intensive Moisture

    Podchodzi do kwestii nawilżenia i przeciwdziałania starzeniu z kilku różnych punktów widzenia. Zawiera kilka składników antyoksydacyjnych.

Wady Canyon Ranch Restore Intensive Moisture

    To jest drogie. Opakowanie słoika oznacza, że niektóre z aktywnych składników staną się nieskuteczne z powodu ich ekspozycji na światło i powietrze.

Gdzie kupić

Możesz kupić Canyon Ranch Restore Intensive Moisture online i w niektórych domach towarowych, oprócz tego, że jest dostępny za pośrednictwem Canyon Ranch Spas. Słoik 1,7 uncji sprzedaje za 95 dolarów.

Wniosek

Gdyby nie opakowanie słoika, z całego serca polecam Canyon Ranch Restore Intensive Moisture każdemu, kto ma skórę normalną lub suchą i chce spróbować nowego kremu nawilżającego. Jest on pełen pomocnych składników, ale niestety żaden z nich nie przetrwa zbyt długo w tym opakowaniu.

Czy stosowałeś już Canyon Ranch Restore Intensive Moisture? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Zauważyłem, że używam po raz pierwszy, po zakupie na moim rejsie RESTORE intensywne nawilżenie ma zapach stęchlizny jest to ok? -Jacqueline Crosbie

Przez Rachel Vrabel