Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion - przegląd produktów

W 1927 r. dr Erno Laszlo stworzył pierwszą linię kosmetyków do pielęgnacji skóry stworzoną przez dermatologa i pozyskał mnóstwo sławnych gwiazd, które zapełniły jego listę klientów. Na jego liście klientów znaleźli się wszyscy, od Avy Gardner po Marilyn Monroe. Miał nawet Jackie Kennedy, która była wielką fanką jego mydła Black Sea Mud. Erno Laszlo stworzył Kolekcję Hollywood, aby upamiętnić niektóre z tych słynnych, pięknych kobiet, które używały jego linii w tamtych czasach.

Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion jest częścią tej kolekcji, a inspiracją do jej stworzenia było ponadczasowe piękno Grace Kelly. Zapewnia 24-godzinne nawilżenie, poprawiając jednocześnie czystość i blask skóry, dzięki czemu wyglądasz po prostu najlepiej jak potrafisz, zawsze. Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion jest dostępny w eleganckim, czarnym słoiczku i ma bogatą, kremową konsystencję. Zgodnie z opiniami klientów, jego jedwabiście gładka konsystencja jest cudowna i świetnie nawilża skórę. Przyjrzyjmy się więc, co wchodzi w jego skład.

Składniki Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion i ich działanie

Najważniejszym składnikiem jest turmalin. Ale tak naprawdę wszystko, co robi, to poprawia wchłanianie pozostałych składników, dzięki czemu dostają się one głęboko do warstw skóry, gdzie są potrzebne.

A te pozostałe składniki to:

    Ekstrakt z owoców arbuza, aby nawilżyć skórę i zapewnić ochronę antyoksydacyjną dla Twoich komórek przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Gliceryna dla identycznego nawilżenia skóry. Witamina D dla dodatkowej ochrony antyoksydacyjnej. Witamina C dla zwiększenia blasku i poprawy kolorytu skóry, a także zapewnienia ochrony antyoksydacyjnej.

Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion jest przeznaczony do stosowania rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry, przemyciu jej tonikiem i zastosowaniu preparatów pielęgnacyjnych.

Plusy i minusy Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion

Zalety produktu Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion

    Jest przyjemnie nawilżający. Ma gładką, jedwabistą konsystencję. Istnieje wiele pozytywnych opinii na temat Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion od klientów, którzy go uwielbiają.

Wady produktu Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion

    To jest drogie. Fakt, że jest pakowany w słoiku oznacza, że przeciwutleniacze i witaminy składnik nie pozostanie stabilny po otwarciu. Chociaż cena spadła, to nadal jest drogi.

Gdzie kupić

Możesz kupić Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion online lub w domach towarowych. Słoik 1,7 uncji kosztuje 87,50 dolarów (spadek z 125 dolarów).

Wnioski

Podczas gdy Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion wydaje się być miły nawilżacz, nie wydaje się być coś tak wielkiego o nim, że warto wydać $ 87,50. Za takie pieniądze, mamy nadzieję na więcej niż dobre nawilżenie.

Czy stosowałaś już Erno Laszlo Refresh Moisture Infusion? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel