Erno Laszlo R.E.M. Intensywna terapia na noc - przegląd

Legendarny Erno Laszlo był guru w dziedzinie pielęgnacji skóry dla bogatych i sławnych Amerykanek w latach 20-tych XX wieku. Jego osławiony "Rytuał Laszlo" polegał na myciu twarzy mydłem i polewaniu jej bardzo gorącą wodą na określone sposoby, o określonych porach w ciągu dnia. Jego wierne klientki były dogłębnie oddane receptom dobrego doktora. W dzisiejszych czasach taka lojalność jest rzadkością, ponieważ bardziej polegamy na dowodach niż na naszych przeczuciach, które pomagają nam wybrać produkty, na które wydajemy nasz czas i pieniądze. Więc kiedy patrzymy na Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy, robimy to z krytycznym okiem, a my robimy wszystko, aby określić, czy będzie to godny dodatek do codziennego reżimu.

Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy to bogaty krem o intensywnych właściwościach przeciwstarzeniowych. R.E.M. to skrót od Repair, Energize, and Moisturize, który obiecuje odwrócić uszkodzenia DNA i pozostawić Cię z gładszą, bardziej napiętą skórą przez noc.

Erno Laszlo R.E.M. Intensywna terapia na noc - składniki i ich działanie

Podstawowe składniki Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy zostały podzielone na kategorie w zależności od korzyści, jakie przynoszą Twojej skórze:

    Kwas hialuronowy, który jest jak magnes przyciągający wilgoć i wiążący się z 1000 razy większą ilością wody niż wynosi jego masa, wygładza drobne linie i zmarszczki. Retinyl Palmitate, ekstrakt z alg i miłorzębu japońskiego, które zwiększają wchłanianie tlenu przez uszkodzone komórki skóry. Wyciąg z liści Aloe Barbadensis i olej Chaulmoogra z orzecha indyjskiego głęboko nawilżają skórę. Dla nawilżenia zastosowano Bisabolol, Olej z awokado oraz Glicerynę, która jest naturalnie obecna w skórze, choć może nie tak obficie jak trzeba.

Erno Laszlo R.E.M. Intensywna terapia na noc jest przeznaczona do stosowania na noc po oczyszczeniu skóry, przemyciu jej tonikiem i zastosowaniu wszelkich produktów pielęgnacyjnych, które mogą być potrzebne.

Erno Laszlo R.E.M. Intensywna terapia na noc Plusy i minusy

Odkryliśmy, że wyodrębnienie pozytywnych i negatywnych aspektów produktu jest skutecznym sposobem, aby go rozłożyć i dojść do najlepszej decyzji o tym, czy go używać, czy nie.

Zalety Erno Laszlo R.E.M. Intensywna Terapia na Noc

    Posiada wiele skutecznych składników przeciwstarzeniowych. Jest bardzo bogaty i kojący, jest kompatybilny z wrażliwą skórą.

Wady Erno Laszlo R.E.M. Intensywna Terapia Nocna

    Jest dostarczany w słoiku, co oznacza, że niektóre składniki staną się niestabilne, ponieważ są stale narażone na działanie światła i powietrza. Jest drogi. Nie ma wielu Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy opinie od klientów, które pomogą nam określić, czy to działa, czy nie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy online w Erno Laszlo, lub w kilku innych sklepach detalicznych. Nowo przeformułowane produkt pochodzi w nowo przeformułowane 1,7 uncji słoik i sprzedaje za 120 dolarów.

Wnioski

Po otwarciu Erno Laszlo R.E.M. Intensive Night Therapy i wystawić go na działanie światła i powietrza, szybko staje się dobry tylko dla kremowej wilgoci i nawilżenia, które zapewnia. Gdy to nastąpi, 120 dolarów jest o wiele do zapłaty, gdy zdajesz sobie sprawę, że masz tylko prosty nawilżacz.

Czy używałeś Erno Laszlo R.E.M. Intensywna Terapia Nocna? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel