Swisa Beauty Sensation - przegląd

W walce z procesem starzenia się skóry, złuszczanie jest kluczowym krokiem. Musisz pozbyć się wierzchniej warstwy martwego naskórka, aby odsłonić świeższą, nowszą i bardziej miękką skórę znajdującą się pod spodem. Jednak peelingi chemiczne w salonie kosmetycznym mogą być zarówno drogie, jak i szorstkie dla skóry. Alternatywą są peelingi domowe, które wykorzystują mniej drażniące składniki i są tańsze. W zależności od tego, jak reaguje Twoja skóra, powinnaś używać domowego peelingu od raz w tygodniu do co drugi dzień.

Swisa Beauty Sensation zapewnia rozwiązanie w postaci peelingu do twarzy z Morza Martwego. Swisa Beauty Sensation łączy ważne minerały przeciwstarzeniowe z Morza Martwego z antyoksydantami, aby usunąć zaskórniki, wągry i martwy naskórek z powierzchni skóry.

Składniki Swisa Beauty Sensation i ich działanie

Minerały z Morza Martwego są dobrze znane z tego, że posiadają ważne właściwości, które odżywiają i wspierają piękną skórę. W wyniku działania kilku czynników geologicznych, jest ono wypełnione większą ilością soli i minerałów niż jakikolwiek inny zbiornik wodny na świecie. Zawiera wysokie stężenie niezbędnych minerałów, takich jak potas, sód, wapń i magnez. Minerały te są obecne w dokładnie takiej formie, jaka jest niezbędna do ich optymalnego wchłonięcia i wykorzystania przez skórę.

Swisa Beauty Sensation wykorzystuje również inne składniki. Podstawowym składnikiem produktu do twarzy z Morza Martwego jest Aloe, zamiast wody, ze względu na jego dobrze znane właściwości lecznicze. Następnie dodaje się zieloną herbatę, echinaceę, żeń-szeń i rozmaryn jako antyoksydanty, aby odżywić skórę i chronić ją przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Umyj twarz delikatnym mydłem i ciepłą wodą. Osusz, a następnie zastosuj peeling do twarzy z Morza Martwego, delikatnie masując okrężnymi ruchami, aż do uzyskania pożądanego złuszczenia. (Będziesz wiedzieć, kiedy zauważysz warstwy martwego naskórka gromadzące się pod dotykiem palców). Następnie spłucz ciepłą wodą. Zaleca się stosowanie produktu co drugi dzień, a stosowanie przed snem daje najlepsze rezultaty.

Plusy i minusy Swisa Beauty Sensation

We wszystkim są dobre i złe strony, dlatego ważne jest, aby rozważyć je obie przy podejmowaniu decyzji, czy zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w cokolwiek.

Plusy

    Swisa Beauty Sensation wykorzystuje wspaniałe, naturalne składniki, takie jak minerały z Morza Martwego, antyoksydanty i aloes. Większość opinii o Swisa Beauty Sensation wskazuje, że Twoja skóra będzie wyglądać i czuć się bardzo miękko po użyciu peelingu do twarzy z Morza Martwego. Produkt ten może być drogi, ale jeśli się rozejrzysz, możesz go znaleźć za dużo mniejszą cenę. Swisa Beauty oferuje opcję "wypróbuj, zanim kupisz", w której możesz wybrać opcję płacenia tylko za wysyłkę (14,99$) przy pierwszym wypróbowaniu niektórych z ich produktów.

Wady

    Ten produkt może być bardzo drogie, jeśli nie rozejrzeć. Niektórzy recenzenci twierdzą, że to, co widać schodząc z twarzy nie jest w rzeczywistości martwy naskórek w ogóle, ale raczej jest to produkt kulki się na siebie, trochę jak klej. Większość osób twierdzi, że ich skóra stała się gładsza zaraz po użyciu, ale wiele osób twierdzi, że rezultaty nie utrzymują się długo. Produkty Swisa Beauty Sensation są dostępne w kioskach w centrach handlowych, gdzie wielu recenzentów donosi, że wydali dużo więcej niż ceny dostępne online. Skarżą się oni na taktykę sprzedaży pod dużą presją oraz nieuczciwe twierdzenia dotyczące cen i zasad zwrotu.

Gdzie kupować

Jeśli natkniesz się na kiosk Swisa Beauty Sensation w centrum handlowym i wydaje Ci się, że chciałabyś wypróbować ten produkt, nie kupuj go tam. Zapłacisz o wiele wyższą cenę niż jest to konieczne, a do tego dochodzą koszmarne historie o sprzedawcach wywierających duży nacisk i odmawiających przyjęcia odmowy. Zrób sobie przysługę. Wróć do domu i zrobić wyszukiwanie online pierwszy. Będziesz w stanie znaleźć go na znacznie tańsze. Nawet online, ceny są bardzo zróżnicowane. Widzieliśmy go wszędzie od 29,99 dolarów do 66,00 dolarów. Obecnie najlepsza oferta, jaką udało nam się znaleźć jest oferta "spróbuj zanim kupisz" na stronie internetowej Swisa Beauty. Płacisz tylko opłatę za wysyłkę w wysokości 14,99 dolarów. Chociaż jest to dość wysoka opłata za wysyłkę, to nadal najlepsza cena, jaką można znaleźć dla tego produktu.

Wnioski

Na pewno jest trochę kontrowersji na temat tej firmy i jej taktyki sprzedaży. Z drugiej strony, ludzie wydają się lubić ten produkt, a wielu uważa, że czyni ich skórę bardziej miękką i gładką niż cokolwiek innego, czego używali. Z pewnością wydaje się, że warto spróbować. Jeśli jesteś skłonny spróbować, nie popełnij błędu odwiedzając kiosk w centrum handlowym. Wypróbuj go z oferty specjalnej na stronie internetowej. Następnie, jeśli Ci się spodoba i zechcesz kupić więcej, zrób swoje badania i znajdź najlepszą cenę online.

Czy stosowałaś już Swisa Beauty Sensation? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Mam kilka Twoich produktów od około 5-7 lat, nigdy ich nie używałam, ponieważ zostały zgubione do czasu rozwodu. Jaki jest okres trwałości dla sensacji peeling do twarzy z Morza Martwego i ananasowy mango mineralny zabieg na dłonie i stopy? Charlotte -Charlotte

Przez Rachel Vrabel