Dermagist Dermalny środek rewitalizujący - przegląd

Dermagist to firma zajmująca się pielęgnacją skóry, oferująca linie produktów do pielęgnacji przeciwstarzeniowej, przeciwtrądzikowej i do codziennej pielęgnacji. Wcześniej firma nosiła nazwę Dermajuv, ale kiedy poszerzyła gamę produktów (zwłaszcza o linię przeciwtrądzikową), zmieniła nazwę na Dermagist, która według nich bardziej uwzględnia wszystkie rodzaje pielęgnacji skóry, a nie tylko pielęgnację przeciwstarzeniową. Większość ich produktów jest dostępna wyłącznie na ich stronie internetowej. Ostatnio dodali nowy produkt, Dermagist Dermal Revitalizing Agent, do swojej linii przeciwstarzeniowej, ale zdecydowali się na inne podejście do marketingu tego produktu, oferując go oddzielnie od innych produktów i tylko poprzez bezpłatną ofertę próbną.

Dermagist Dermal Revitalizing Agent obiecuje zwalczać 4 główne oznaki starzenia się skóry:

    Głęboko zakorzenione linie i zmarszczki Rozszerzone, nieestetyczne pory Plamy starcze, plamy posłoneczne i inne przebarwienia Zaczerwienienia i plamy

I obiecuje, że zrobi to szybko.

Składniki Dermagist Dermal Revitalizing Agent i ich działanie

Formuła Dermagist Dermal Revitalizing Agent opiera się na dwóch kluczowych składnikach, Matrixyl i Renovage:

Matrixyl, znany również jako Palmitoyl Pentapeptide-3, to silny peptyd, który stymuluje produkcję kolagenu w skórze. To właśnie kolagen sprawia, że młoda skóra jest pełna, jędrna i gładka. Z wiekiem tracimy zdolność do zastępowania utraconego kolagenu. Matrixyl pomaga to naprawić, działając na poziomie DNA, aby pobudzić starzejącą się skórę do tworzenia kolagenu. W badaniach klinicznych, Matrixyl zwiększył syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego o ponad 100% i spowodował znaczną redukcję zmarszczek.

Renovage to serum przeciwstarzeniowe, które działa również na poziomie DNA, aby pomóc komórkom skóry naprawić się i wyleczyć, chroniąc je jednocześnie przed dalszymi uszkodzeniami. Testy kliniczne Renovage wykazały 60% poprawę zdolności skóry do samoregeneracji, 75% zmniejszenie zaczerwienień, porów, plam posłonecznych i zmarszczek, 100% wzrost zdolności skóry do zwalczania oznak starzenia się oraz poprawę zdolności skóry do samoleczenia.

Plusy i minusy Dermagist Dermal Revitalizing Agent

Plusy

    Zawiera 2 składniki o klinicznie potwierdzonym działaniu. Dostępna jest bezpłatna oferta próbna. Na stronie internetowej znajdują się referencje oraz zdjęcia przed i po.

Wady

    Dermagist Dermal Revitalizing Agent nie jest dostępny na stronie internetowej Dermagist wraz z resztą linii produktów. Tylko 2 główne składniki są wymienione i wyjaśnione. Dermagist Dermal Revitalizing Agent jest dostępny tylko poprzez "bezpłatną ofertę próbną". Było wiele skarg konsumentów wniesionych przeciwko Dermagist jako firmy, zarówno dla ich obsługi klienta i jakości ich produktów.

Gdzie kupić

Dermagist Dermal Revitalizing Agent jest dostępny wyłącznie w ramach bezpłatnej oferty próbnej online, którą można znaleźć poprzez wyszukiwanie w Internecie dla Dermagist Dermal Revitalizing Agent. Zostaniesz przeniesiony do reklamy lub recenzji produktu, który następnie doprowadzi Cię do miejsca, gdzie można złożyć zamówienie na bezpłatną próbę.

Bądź świadomy, jednak, że ta bezpłatna próba nie jest naprawdę za darmo. Po pierwsze, płacisz $ 9,99 za wysyłkę. Następnie, jeśli nie zadzwonić, aby anulować i zwrócić produkt w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia, zostaniesz obciążony $ 69,99 za "wolny" produkt. Zostaniesz również zapisany w programie autoship. Co 60 dni Twoja karta kredytowa zostanie obciążona kwotą 69,99$, a Ty otrzymasz kolejną 60-dniową porcję Dermagist Dermal Revitalizing Agent. Jesteś automatycznie zapisany, więc jeśli nie jest to twój zamiar, musisz zrezygnować poprzez zwrot produktu. Pieniądze wydane na wysyłkę, zarówno do, jak i z Dermagist, nie zostaną zwrócone.

Wnioski

Dermagist ma wiele produktów i, choć było kilku niezadowolonych klientów, cieszy się lojalnym poparciem. Uważamy, że to ciekawe, że firma o ugruntowanej pozycji dołączyłaby do setek pozbawionych skrupułów firm oferujących te zwodnicze darmowe oferty próbne. To zdecydowanie nie jest dobry znak. Z tego powodu, możesz być ciekawy produktów Dermagist. Jeśli jesteś, i jesteś sumienny o upewniając się, że zwrócisz produkt w czasie, jeśli nie jesteś zadowolony, to może próbuje Dermagist Dermal Rewitalizacji Agent jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy będą one pracować dla Ciebie.

Używałeś Dermagist Dermagist Dermal Rewitalizujący Środek? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel